Andrzej Sołtysik szczerze o niepłodności w "Dzień Dobry TVN"

"Są sytuacje, w których jedynie medycyna może sprawić, że zostaniemy rodzicami" wyznał dziennikarz.
Andrzej Sołtysik szczerze o niepłodności w "Dzień Dobry TVN"
fot.AKPA
09.12.2021

Andrzej Sołtysik poślubił młodszą o 25 lat Patrycję Czop i jest z nią w szczęśliwym związku, w którym para doczekała się synka Stasia. Jak się jednak okazało, starania o potomka nie były łatwe i choć Andrzej rzadko zabiera głos publicznie i stroni od goszczenia na pierwszych stronach serwisów plotkarskich, tym razem zrobił wyjątek i postanowił podzielić się wyznaniem w ramach kampanii #N97.

Andrzej Sołtysik szczerze o niepłodności w "Dzień Dobry TVN"

We wtorkowym wydaniu "Dzień Dobry TVN", które Sołtysik prowadził razem z Anną Kalczyńską gościem była Narine Szostak, założycielka kampanii #N97. Kampania ma na celu walczyć z tabu, jakim jest problem niepłodności wśród par i pomóc tym, które starają się o dziecko.
W trakcie dyskusji nieoczekiwanie głos zabrał sam Andrzej Sołtysik, który wyznał, że i jego oraz żony Patrycji nie ominął ten problem. Wyraził też wdzięczność za inicjatywę:

Przyznam tak prywatnie, że ja też jestem N97, ja i moja żona, więc bardzo się cieszę, że ta kampanii jest. Miejmy świadomość, że są sytuacje, w których jedynie medycyna może sprawić, że zostaniemy rodzicami.

Z kolei nie tak dawno temu jego żona na swoim blogu oraz Instagramie odniosła się do ciągłego ataku ze strony mediów i internautów z pytaniami o dalsze plany powiększania rodziny:

(...) Wcale nie chcesz wsparcia, chcesz spokoju. Tak, spokoju. Aby nikt nie pytał już o rodzeństwo dla syna, nie doszukiwał się na zdjęciach wrzucanych do sieci "brzuszka".

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Patrycja Sołtysik (@pati_soltysik)

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie