Agnieszka Hyży zdradziła jak zwracają się do niej dzieci Grzegorza!

Wbrew pozorom nie jest to "macocha".
Agnieszka Hyży zdradziła jak zwracają się do niej dzieci Grzegorza!
fot. Instagram: agnieszka_hyzy
07.12.2021

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży jakiś czas temu podzielili się radosną nowiną - para doczekała się dziecka! Oczy wszystkich już od dłuższego czasu były skierowane na prezenterkę i jej męża, odkąd para w sierpniu poinformowała, że spodziewa się dziecka, zaskakując tą wiadomością zarówno fanów jak i media. Chociaż Agnieszka ma już 8-letnią córkę z poprzedniego związku, a Grzegorz dwóch synów, nowy członek rodziny jest pierwszym wspólnym dzieckiem pary. Jak dowiedzieliśmy się z postów na Instagramie szczęśliwi rodzice powitali na świecie synka, który dostał na imię Leon.

Agnieszka Hyży zdradziła jak zwracają się do niej dzieci Grzegorza!

Chociaż początkowo Agnieszka komunikowała, że ciąże i macierzyństwo chce przeżywać w prywatności i otoczeniu bliskich, to jednak coraz częściej otwiera się przed swoimi fanami na Instagramie. W ostatnio zorganizowanym Q&A odpowiedziała na wiele pytań fanów - między innymi jak dogadują się między sobą jej córka i synowie Grzegorza oraz jak zwracają się do niej chłopcy.

Jak to bywa między dzieciakami. Zależy od dnia i humoru. Znają się ze sobą od siedmiu lat, spędzają razem wakacje, święta, dzielą wiele ważnych momentów. Jesteśmy ze sobą bardzo dużo i bardzo często, więc relacje muszą być dobre. Lubię patrzeć, gdy pomagają sobie nawzajem, uczą się od siebie, wspierają. (...) W tym konkretnym przypadku ma pewno mała różnica wieku ułatwia. Wiele zależy od nas dorosłych i tego, jak układamy te relacje w domu z dziećmi. To jest kawał naszej pracy, także i ogromnej uwagi, czujności w tej sprawie - wyznała celebrytka

Zdradziła też, że dzieci Grzegorza mówią do niej "ciocia", ponieważ "jak słyszy słowo macocha to ma przed oczami bohaterki okrutnych bajek".

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Agnieszka Hyży (@agnieszka_hyzy)

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Agnieszka Hyży (@agnieszka_hyzy)

 

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie