Ashley Graham pokazała ogromne rozstępy w ciąży - "wyglądają jak drzewo życia"

Modelka plus size zapozowała w odważnej sesji nago.
Ashley Graham pokazała ogromne rozstępy w ciąży - "wyglądają jak drzewo życia"
fot. Instagram: ashleygraham
03.12.2021

Ashley Graham to znana amerykańska modelka i prezenterka telewizyjna. Karierę modelki rozpoczęła już w wieku 12 lat, a największą popularność zdobyła, gdy w 2016 roku trafiła na okładkę magazynu "Sports Illustrated" jako pierwsza modelka plus size.

Od tamtej pory Ashley regularnie pojawia się na wybiegu u najważniejszych projektantów mody - współpracuje m.in z Dolce & Gabbana i Victoria's Secret.

Ashley Graham pokazała ogromne rozstępy w ciąży

Prywatnie Ashley jest związana z Justinem Ervinem - reżyserem i producentem, z którym w 2010 roku wzięła ślub. Mają już razem synka Isaaca. W 2021 modelka ogłosiła, że spodziewa się bliźniąt.
Gwiazda już wcześniej była mocno związana z ruchem body positive, jednak promowanie ciałopozytywności nabrało na sile, gdy modelka zaszła w kolejną ciążę.

Od tamtej pory na swoim Instagramie stara się pokazywać zmieniające się kobiece ciało i przekonać kobiety do akceptacji samych siebie niezależnie od rozmiaru, cellulitu czy rozstępów.
Od jakiegoś czasu Ashley serwuje swoim obserwatorom nagie sesje, na których w centrum zainteresowania jest jej ogromny ciążowy brzuszek. Teraz po raz kolejny na Instagram zawitało zdjęcie, na którym Ashley pozuje całkowicie nago, zasłaniając ręką biust. Tematem przewodnim zdjęcia i wpisu stały się rozstępy:

Justin mówi, że moje rozstępy wyglądają jak drzewo życia - napisała z dumą modelka

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham)

Co sądzicie o takim promowaniu ciałopozytywności?

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie