Agnieszka Kaczorowska chwali się figurą po ciąży. Wow!

Fani zasypali ją pytaniami "jak mieć taką sylwetkę po dwóch ciążach".
Agnieszka Kaczorowska chwali się figurą po ciąży. Wow!
fot. Instagram: agakaczor
23.11.2021

Agnieszka Kaczorowska kilka miesięcy temu po raz drugi została mamą. Dla większości kobiet jest to czas powolnego dochodzenia do siebie i trudnego powrotu do formy sprzed ciąży, jednak Kaczorowska zaskoczyła fanów zdjęciami idealnie płaskiego brzucha, tym samym dołączając do klubu rekordzistek, które już kilka tygodni po porodzie mogły się pochwalić idealną figurą - np. Anna Lewandowska czy Natalia Siwiec.

Agnieszka Kaczorowska chwali się figurą po ciąży. Wow!

Jednak w przeciwieństwie do swoich poprzedniczek, Agnieszka prócz chwalenia się figurą postanowiła napisać kilka słów wyjaśnienia, a także pocieszenia, dla swoich fanów:

Jedno z najczęściej zadawanych przez Was pytań to „jak mieć taką sylwetkę po dwóch ciążach?”. Może Was zaskoczę, ale moim zdaniem nie warto o tym za wiele myśleć. Jest wiele czynników, które mają wpływ na nasze ciało. Również na to jak ono się regeneruje po ciąży. Dlatego bardzo ważne jest, abyśmy się nie porównywały - ani do innych kobiet ani do siebie z przeszłości.

Napisała również kilka ważnych zdań o samoakceptacji swojego ciała - by docenić ciało za to co przeszło i podziękować mu, że donosiło bezpiecznie ciążę i codziennie jest gotowe do funkcjonowania.

Czy moje ciało jest idealne? Jasne, że nie. Jest jednak wyjątkowe, bo jest MOJE. Oczywiście, że po brzuszku widać, że jest pod dwóch ciążach, aczkolwiek kocham go BARDZO za wszystko co przeszedł i na razie nie męczę go specjalnymi ćwiczeniami. (...) I co super ważne - każdego dnia jestem wdzięczna za to że moje ciało jest sprawne, zdrowe, dało 2 nowe życia i pięknie się ze mną komunikuje. Ja daje mu to co najlepsze, ono daje mi energię do życia i realizuje ze mną wszystkie wyzwania.

Tancerka dodała też krótki apel o niezaniedbywanie swojego zdrowia i badanie się, w szczególności po ciąży, ponieważ kobiety często zaniedbują swoje zdrowie, stawiając dziecko na pierwszym miejscu.

Post spotkał się z dużym, pozytywnym odzewem ze strony innych kobiet, które prócz komplementów, dziękowały za mądre słowa i szerzenie w social mediach ciałopozytywności.

fot. Instagram: agakaczor

fot. Instagram: agakaczor

fot. Instagram: agakaczor

fot. Instagram: agakaczor

fot. Instagram: agakaczor

fot. Instagram: agakaczor

fot. Instagram: agakaczor

fot. Instagram: agakaczor

Polecane wideo

Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) wczoraj 13:03
Ja osobiście popieram to, co robi ta pani. Nie znam jej i nie wiem kim jest, ale popieram dbanie o siebie. Nie znoszę gdy kobiety robią z siebie meczennice i zaniedbują się. Cenię fit mamy. Utarło się przekonanie, że ciąża = zrujnowana figura a to nie jest prawda. Moja mama po 2 ciąża miała plasmich brzuch. Wychodziła ze szpitala wyglądając, jakby nie była w ciąży. Dlaczego? Zawsze ćwiczyła. Była wysportowana przed ciąża. W ciąży pracowała więc dużo się ruszała. Nie jadla za dwóch a dla dwóch i zdrowo. Ot tajemnica. Jak są baby, co się nic nie ruszają tylko leżą i jedzą, po porodzie też się nie ruszają i potem zdziwienie. Ogólnie jak ktos dobrze wyglądał przed ciążą to po ciąży też będzie wyglądał dobrze, bo takie osoby wiedzą, jak o siebie zadbać. Zobaczcie instagrama trenerki treningfitness- laska ma dziecko i wygląda bosko. Da się? Da
odpowiedz
gość (Ocena: 5) wczoraj 02:10
Wystarczy nie żreć 10x więcej niż zwykle. Pozdrawiam :)
odpowiedz
Polecane dla Ciebie