Britney Spears chce mieć dziecko!

Piosenkarka poinformowała fanów na Instagramie, że marzy o powiększeniu rodziny...
Britney Spears chce mieć dziecko!
fot.Instagram: britneyspears, fot.Forum/PA Images,
19.11.2021

Britney Spears wyrokiem sądu została zwolniona spod nałożonej na nią w 2008 roku kurateli. Ostatnie już posiedzenie odbyło się 12 listopada 2021 roku, na którym sędzia Brenda Penny ogłosiła, że "z dniem dzisiejszym kuratela osoby i majątku Britney Jean Spears zostaje zakończona". Oznacza to całkowitą wolność dla 39-letniej Britney i odzyskanie kontroli nie tylko nad swoim życiem, ale również nad majątkiem, szacowanym na 60 milionów dolarów.

Britney Spears chce mieć dziecko!

Wolność, a także wcześniejsza batalia pozwoliła piosenkarce na samodzielne publikowanie treści na swoim Instagramie, który gwiazda dość szybko zasypała...kontrowersyjnymi zdjęciami, w większości przedstawiającymi piosenkarkę nago lub topless. Pomiędzy nimi zostały wplecione niegroźne selfies oraz grafiki z inspirującymi cytatami. Choć normalność contentu na Instagramie gwiazdy jest dość dyskusyjna, w jednym z najnowszych, normalniejszych już postów, Britney postanowiła podzielić się z fanami swoim marzeniem, a jest nim posiadanie kolejnego dziecka! Gwiazda wrzuciła czarno-białe zdjęcie małych, dziecięcych stópek i napisała:

Myślę o następnym dziecku. Zastanawiam się, czy na zdjęciu to dziewczynka. Stojąca na palcach i sięgająca po coś... Zdecydowanie!

Być może opis miał również odnieść się metaforycznie do sytuacji Britney, która jako kobieta sięgnęła po swoją wolność i wygrała? 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Britney Spears (@britneyspears)

Co się stało z dziećmi Britney?

Niewiele osób pamięta, ale wymarzone dziecko, o którym piosenkarka pisze na swoim Instagramie nie byłoby jej pierwszym. Britney Spears ma bowiem dwóch synów z byłym mężem Kevinem Federlinem: Seana Prestona (16 l.) oraz Jaydena Jamesa (15 l.). Niestety po rozstaniu z mężem stoczyła w sądzie ciężką batalię o opiekę nad synami, którą przegrała. W ostatnich latach utraciła również możliwość spotykania się z chłopcami, ponieważ w wyniku awantury, jej ojciec Jaime Spears dostał zakaz zbliżania się do chłopców.

W czasie lipcowego przesłuchania w sprawie zniesienia kurateli ojca nad gwiazdą, Britney podzieliła się zaskakującym i bolesnym wyznaniem o kontroli ojca nad... jej prawami reprodukcyjnymi.

Powiedziano mi, że w trakcie trwania kurateli nie mogę wyjść za mąż ani mieć dziecka (...) Mam teraz wkładkę wewnątrz siebie, więc nie zajdę w ciążę. Chciałam wyjąć wkładkę, aby móc starać się o kolejne dziecko. Ale ten tak zwany "zespół" nie pozwolił mi iść do lekarza, żeby ją wyjął, bo nie chcą, żebym miała więcej dzieci.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Britney Spears (@britneyspears)

Na szczęście koszmar Britney dobiegł już końca i być może gwiazda nareszcie będzie mogła ułożyć sobie życie ze swoim obecnym partnerem i narzeczonym, Samem Asghari.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie