Znamy płeć i imię dziecka Agnieszki i Grzegorza Hyżych!

Szczęśliwi rodzice opublikowali wzruszające zdjęcia z nowym członkiem rodziny i zdradzili jak ma na imię.
Znamy płeć i imię dziecka Agnieszki i Grzegorza Hyżych!
fot. AKPA/Instagram: agnieszka_hyzy
15.11.2021

Agnieszka i Grzegorz Hyży jakiś czas temu poinformowali, że spodziewają się dziecka, a internet wybuchł od spekulacji na temat płci i imienia nowego członka rodziny. I chociaż nie jest to pierwsze dziecko ani Agnieszki, która ma 8-letnią córkę z poprzedniego związku ani Grzegorza, mającego dwójkę synów z byłą żoną, to jednak niewątpliwie jest to ogromne wydarzenie dla pary, ponieważ to ich pierwsze, wspólne dziecko. Jednak w przeciwieństwie do innych gwiazd, Agnieszka i Grzegorz bardzo dbają o swoją prywatność, dlatego do samego końca trzymali wszystkich w niepewności - jak się okazało, nawet przyszli rodzice nie znali płci swojego dziecka, chcąc, by pozostało to niespodzianką!

Agnieszka i Grzegorz Hyży mają dziecko! Znamy imię i płeć.

Chociaż od porodu minęły już ok. dwa tygodnie, para dopiero teraz postanowiła nareszcie podzielić się z wyczekującymi fanami swoim małym szczęściem. Obydwoje rodziców wrzuciło na swoje Instagramy przepiękne zdjęcia z nowym członkiem rodziny.

Agnieszka postawiła na czuły opis oraz krótki filmik z dziecięcymi stópkami w dłoniach.

Bardzo długa podróż za nami …
Nasz świat się zatrzymał, a zegar stanął w miejscu. Choć minęło już sporo czasu od kiedy jesteśmy RAZEM, wciąż trudno nam w to uwierzyć.
RODZINA. Dziś doświadczamy i odczuwamy ją bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Nareszcie ….
Szczęśliwi RODZICE i RODZEŃSTWO

Natomiast Grzegorz ograniczył się do zdradzenia imienia dziecka - jak się okazało, para doczekała się synka, któremu nadali imię Leon. Gratulujemy!

fot.Instagram: agnieszka_hyzy

fot. Instagram: agnieszka_hyzy

fot. Instagram: grzegorzhyzy

fot. Instagram: grzegorzhyzy

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie