Joanna Krupa świętuję 2. urodziny córki na przyjęciu w LA!

Mamy zdjęcia z imprezy, która odbyła się w ogrodzie gwiazdy
Joanna Krupa świętuję 2. urodziny córki na przyjęciu w LA!
04.11.2021
Katarzyna Lemanowicz

Z okazji 2. urodzin córki Joanna Krupa wyprawiła wspaniałe przyjęcie urodzinowe, na którym gościli mali przyjaciele Ashy. Impreza odbyła się w pięknie udekorowanym ogrodzie w domu Joanny w Los Angeles. Wydarzenia zorganizowano we współpracy ze znanym producentem zabawek dla dzieci – marką Fisher-Price. Jak przystało na przyjęcie dla dzieci nie obyło się bez kolorowych balonów, dmuchanych atrakcji oraz mnóstwa zabawek!

Drugie urodziny córeczki Joanny Krupy - zobaczcie zdjęcia

Dwa lata temu na świat przyszła upragniona córeczka Joanny Krupy i Douglasa Nuneza. Od tego momentu Asha stała się oczkiem w głowie znanej modelki i zawładnęła również jej social mediami.

Urodziny córeczki Joanny Krupa

Rok temu gwiazda programu Top Model w czułych słowach napisała o córce „Marzyłam o Tobie przez 41 lat.” Od początku dumna mama chętnie dzieliła się ze swoimi obserwatorami zdjęciami córeczki. Wiadome było zatem, że drugie urodziny Ashy nie mogłyby przejść bez echa!

Urodziny córki Joanny Krupy

Przyjęcie urodzinowe z okazji drugich urodzin dziewczynki odbyło się w domu Joanny w Los Angeles, w pięknie udekorowanym ogrodzie. Jak przystało na imprezę dla dzieci nie obyło się bez tony kolorowych balonów, dmuchanych atrakcji oraz ogromnej ilości zabawek Fisher-Price, którymi obecni na przyjęciu mali goście ochoczo się bawili. Kulminacyjnym momentem imprezy było wniesienie wielkiego tortu z postacią ulubionej zabawki Ashy, przykuwającej uwagę wszystkich gości.

Urodziny córeczki Joanny Krupa

Joanna Krupa chętnie podzieliła się tym wyjątkowym wydarzeniem ze swoim obserwatorami. Na jej profilu na Instagramie pojawiła się obszerna relacja oraz zdjęcia z imprezy, na których widać, że zarówno Asha jak i goście świetnie się bawili.

Urodziny córeczki Joanny Krupa

Warto zaznaczyć, że z relacji gwiazdy wynika, że było to kameralne przyjęcie tylko dla najbliższych przyjaciół mamy i dziecka.

Urodziny córeczki Joanny Krupa

Czyż nie tak właśnie wygląda kinderbal z najskrytszych marzeń każdego dziecka? Musimy to przyznać – impreza wyglądała magicznie!  

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie