Kylie Jenner z ciążowym brzuszkiem i córeczką kupuje dynie na Halloween

Kylie Jenner została przyłapana na farmie dyń, szykując się na Halloween. Stormi miała okazję jeździć drewnianym wózkiem i karmić pisklęta.
Kylie Jenner z ciążowym brzuszkiem i córeczką kupuje dynie na Halloween
fot. Forum
13.10.2021

Kylie Jenner jest już coraz bliżej rozwiązania ciąży. Brzuszek z każdym dniem i miesiącem robi się większy i coraz trudniej go ukryć. Chociaż ciężko tu mówić o ukryciu, ponieważ w przeciwieństwie do swojej pierwszej ciąży ze Stormi, tym razem celebrytka bardzo chętnie eksponuje brzuszek i pojawia się publicznie. 

Kylie Jenner ponownie w ciąży, ojcem Travis Scott

Jakiś czas temu Kylie została złapana na fotografiach, gdy z 3-letnią już Stormi oraz swoją siostrzenicą, córeczką Khloe Kardashian - True, pojechały na dyniową farmę w okolicach Los Angeles. Prócz zaopatrzenia się w niezbędny na Halloween motyw, czyli dynie, cała trójka bardzo miło spędziła czas na farmie, a dziewczynki mogły skorzystać z różnych atrakcji, których nie mają na co dzień w swoich luksusowych domach - odbyły przejażdżkę zwykłym, drewnianym wózkiem i karmiły pisklęta w zagrodzie.

fot.Forum/Backgrid USA

fot. Forum

fot.Forum/Backgrid USA

fot. Forum

Kylie na farmie dyni z córeczką Stormi i siostrzenicą True

Kylie na wyprawę postanowiła ubrać się w długi, grafitowy płaszcz, adidasy oraz dopasowaną kolorystycznie bluzkę. Pamiętając o pandemii, nieodłącznym elementem stroju była czarna maseczka na twarzy. Chociaż Kylie nie kryje się już z drugą ciążą, długi płaszcz dość skutecznie zakrywa na zdjęciach rosnący brzuszek gwiazdy. Czyżby Jenner nie chciała pokazać ile zostało czasu, nim do rodziny dołączy kolejny członek? Mimo wszystko nie można jej stylizacji odmówić sportowej elegancji.

fot.Forum/Backgrid USA

fot. Forum

W rodzinie Kardashianek Halloween co roku jest bardzo hucznie świętowane, dlatego nie możemy się doczekać, by zobaczyć co w tym roku przygotują.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie