Klaudia Halejcio urządziła swojej córeczce chrzciny jak z bajki!

Klaudia Halejcio, która obecnie jest pełnoetatową mamą i influencerką nie szczędzi luksusów dla swojej córeczki.
Klaudia Halejcio urządziła swojej córeczce chrzciny jak z bajki!
fot.Instagram
11.10.2021

Klaudia Halejcio, aktorka znana głównie z seriali "Złotopolscy", "Pierwsza miłość" czy "Rezydencja" obecnie działa jako pełnoetatowa mama i influencerka na Instagramie. Razem ze swoim obecnym partnerem Oskarem Wojciechowskim mieszkają w luksusowej willi na warszawskim Ursynowie i wychowują urodzoną w 2021 roku córeczkę Nel.

Niektórzy mówią, że sława i bogactwo zawróciły Klaudii w głowie, co manifestuje się w luksusach i przepychu, które bardzo chętnie pokazuje swoim fanom w instagramowych relacjach i zdjęciach. Halejcio robi wszystko, by jej życie wyglądało jak z bajki, a teraz dodatkowo gwiazda chce się upewnić, że jej córeczce niczego nie zabraknie i będzie wychowana jak mała księżniczka.

Jakiś czas temu odbyły się chrzciny malutkiej Nel i świeżo upieczona mama dołożyła wszelkich starań, by uroczystość była jak najbardziej wystawna. W imprezie uczestniczyły najbliższe koleżanki Klaudii - Patrycja Broniek czy Patrycja Kazadi. Na dzień dobry w ogrodzie gości witała ogromna, biała żyrafa trzymająca w zębach żyrandol. Cały dom udekorowany był wielkimi biało-złotymi balonami, a gdzie nie gdzie celebrytka wplotła również motyw jesienny - dynie i palące się świece.

fot.Instagram

fot.Instagram

fot.Instagram

Na imprezie gości uraczono ślicznym, dziewczęcym różowym tortem, pysznym sernikiem oraz spersonalizowanymi pod uroczystość ciasteczkami.

fot.Instagram

fot.Instagram

fot.Instagram

fot.Instagram

Na uroczystości królowała przede wszystkim biel i pastelowy róż. Klaudia zadbała o nawet najmniejsze detale.

fot.Instagram

Mała Nel była tak rozpieszczana przez mamę, że na swój chrzest miała przygotowane również kilka różnych sukienek. Sama Klaudia postawiła na elegancką, białą sukienkę mocno podkreślającą jej zgrabną figurę.

fot.Instagram

fot.Instagram

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie