Jennifer Lawrence ponownie pokazała rosnący brzuszek!

Aktorka spodziewa się pierwszego dziecka.
Jennifer Lawrence ponownie pokazała rosnący brzuszek!
fot.Forum
04.10.2021

31-letnia aktorka znana przede wszystkim z tytułów takich jak "American Hustle" oraz trylogii "Igrzysk Śmierci" jakiś czas temu po raz pierwszy pokazała światu swój ciążowy brzuszek przechadzając się ulicami Nowego Jorku. Przez bardzo długi czas Lawrence bardzo skrzętnie chroniła swoją prywatność i ukrywała przed mediami informacje o ciąży. Informacje o spodziewaniu się dziecka ostatecznie potwierdził we wrześniu rzecznik aktorki.

Jennifer Lawrence w ciąży!

Jakiś czas temu Jennifer Lawrence ponownie zaskoczyła wszystkich i tym razem pokazała znacznie więcej! W niedzielne popołudnie 31-letnia aktorka przechadzała się ulicami Nowego Jorku w fitness stroju - obcisłym czarnym topie i czarnych legginsach, ze słuchawkami w uszach. Strój znacznie odsłaniający brzuch dodatkowo podkreślił coraz bardziej widoczną ciążę Lawrence.

Kto jest ojcem dziecka Jennifer Lawrence?

Rozwiązanie ciąży jest przewidziane na zimę 2021/2022, chociaż dokładna data nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona. Na ten moment nie znamy również płci nowego członka rodziny. Ojcem dziecka jest 5-lat starszy mąż aktorki Cooke Maroney - dyrektor nowojorskiej galerii sztuki, z którym Lawrence zaręczyła się w lutym 2019, a w październiku wzięła sekretny ślub zamku Belcourt na Rhode Island. Aktorka w czerwcu 2019 w gościnnym wystąpieniu w podcaście "NAKED with Catt Sadler" powiedziała o swoim ówczesnym narzeczonym, że jest "najwspanialszym człowiekiem jakiego kiedykolwiek spotkała"

Jennifer Lawrence mocno broni swojej prywatności

Gwiazdy coraz częściej decydują się na utrzymywanie ciąży w sekrecie, by móc cieszyć się tym okresem tylko w gronie najbliższych. Do samego końca swoją ciąże jako tajemnicę trzymała polska modelka Julia Kuczyńska „Maffashion” oraz znana z „Gry o Tron” Sophie Turner (obecnie Jonas). Aktorka jest bardzo czuła na punkcie prywatności swojego dziecka, do tego stopnia, że mimo, iż od porodu minął już rok, to w internecie nadal nie uświadczymy zdjęć jej córeczki Willi Jonas.

Sama Jennifer Lawrence od dawna ma nieaktywne konto na Instagramie oraz nie udziela się zbytnio w social mediach. Czy w takim wypadku możemy liczyć na to, że pokaże światu swoje pierwsze dziecko? Miejmy nadzieję, że aktorka uchyli rąbka tajemnicy.

Jennifer Lawrence w ciąży, fot.Forum

Jennifer Lawrence w ciąży, fot.Forum

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie