Britney Spears nareszcie WOLNA!

Po 13 latach zniewolenia kuratelą ojca, sąd nareszcie oddał Britney wolność
Britney Spears nareszcie WOLNA!
01.10.2021

Wolność jest podstawowym prawem każdego człowieka i o ile nie ma ku temu przesłanek (np. ze względu na ciężkie, nieuleczalne choroby psychiczne) nigdy nie powinna być nikomu odbierana. Większość z nas prawdopodobnie nawet nie zdaje sobie sprawy, co to znaczy nie być wolnym. Nie móc decydować o tym na co wydajemy nasze pieniądze? Z kim się spotykamy lub wchodzimy w związek? Co nosimy i co wrzucamy na Instagram? Niewyobrażalne!

Britney Spears pod kuratelą ojca

A jednak tak właśnie wyglądało życie okrzykniętej kiedyś Królową Popu 39-letniej Britney Spears, która przez 13 lat żyła pod kuratelą swojego ojca Jamiego Spearsa. Mężczyzna nie tylko kontrolował każy aspekt życia córki, ale również jej majątek, który szacuje się na około 500 milionów dolarów. Nic więc dziwnego, że pod pretekstem opieki nad córką Jamie Spears tak długo i kurczowo trzymał się swojej władzy nad piosenkarką.

Sąd nareszcie wydał wyrok

Na szczęście po bardzo długiej i zaciekłej batalii sąd w Los Angeles wydał wyrok stając po stronie Britney i zawiesił Jamiego Spearsa w prawach sprawowania nad nią kurateli.

Obecny układ jest nie do utrzymania. Odzwierciedla toksyczne środowisko, które wymaga zawieszenia Jamesa Spearsa - uzasadniła decyzję sędzia Brenda J. Penny

 

fot.Forum

Według świadków, po odczytaniu decyzji sądu, Britney zalała się łzami.
Teraz Adwokat Britney walczy o pociągnięcie ojca gwiazdy do odpowiedzialności karnej.
Piosenkarkę wspierali również zebrani pod siedzibą sądu fani, którzy walczyli w internecie o uwolnienie gwiazdy poprzez ruch społeczny "Free Britney"

fot.Forum

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie