Co Kasia Cichopek sądzi o reformach ministra Czarnka?

Gwiazda udzieliła... "kontrowersyjnego" wywiadu dla serwisu pudelek.pl
Co Kasia Cichopek sądzi o reformach ministra Czarnka?
fot. Forum
29.09.2021

Katarzyna Cichopek jest mamą 12-letniego syna Adama i 8-letniej Helenki. Jak każdy rodzic bardzo przejmuje się edukacją swoich dzieci i stara się pomagać im w lekcjach, by mogły osiągać jak najlepsze wyniki w nauce.

Kasia Cichopek opowiada o edukacji swoich dzieci

Zapytana o to w wywiadzie dla serwisu pudelek.pl odpowiedziała:

Gdy jest taka potrzeba, pomagam im odrabiać prace domowe, normalnie stawiam na ich samodzielność i niezależność. U nas jest jasny podział przedmiotów: ja humanistyczne, ścisłe robi Marcin

Wiadomo jednak, że poza matematyką lub językiem polskim obecnie w szkołach największym problemem są coraz bardziej niepokojące reformy ministra Czarnka.

Reformy ministra Czarnka

Zamiast lektur czytanie dzieł papieża Jana Pawła II, analizowanie życia Stefana Wyszyńskiego i całkowity zakaz edukacji seksualnej sprawia, że mamy coraz większe obawy jak dalej będzie wyglądać edukacja naszych dzieci, w szczególności, gdy rodzina będzie nie wierząca lub innego wyznania. Dodatkowo robienie coraz większego tabu z edukacji seksualnej lub tematów takich jak ciąża czy miesiączka sprawia, że dzieci wchodzą w dojrzałość coraz bardziej zagubione i całkowicie nieświadome wielu ważnych rzeczy jak chociażby antykoncepcja lub choroby przenoszone drogą płciową. Nie wiemy dokąd to dalej zmierza, ale mamy nadzieję, że polskie szkoły nie zmienią się w konserwatywne, religijne instytucje, które z nauką nie będą już miały nic wspólnego.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Przemysław Czarnek (@przemyslawczarnek)

Co Kasia Cichopek uważa o reformach edukacji ministra Czarnka?

Kasia Cichopek bardzo chętnie opowiadała o nauce swoich dzieci i pomaganiu im w lekcjach, jednak gdy rozmowa wkroczyła na temat reform ministra Czarnka celebrytka zmieszała się, podziękowała za rozmowę i uciekła sprzed mikrofonu. Może nie jest to odpowiedź jakiej wszyscy się spodziewali, ale czasami milczenie wyraża więcej niż tysiąc słów. Jak widać w przypadku Kasi, temat jest bardzo drażliwy i zapewne tak jak inni rodzice niepokoi się dokąd to wszystko zmierza.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Katarzyna Cichopek (@katarzynacichopek)

 

Polecane wideo

Komentarze (2)
Ocena: 1 / 5
gość (Ocena: 1) 30.09.2021 13:19
A to ona w ogóle może mieć swoje zdanie???
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 30.09.2021 12:53
To się nazywa "ciche przyzwolenie na zło". Gratulujemy "kręgosłupa moralnego" pani celebrytce, z konkretnie - to jego braku.
odpowiedz
Polecane dla Ciebie