Gigi Hadid opowiada o swoich problemach z lękiem w czasie ciąży i o tym, jak sobie z nimi radziła

Modelka i piosenkarz Zayn Malik powitali swoją córkę Khai we wrześniu ubiegłego roku.
Gigi Hadid opowiada o swoich problemach z lękiem w czasie ciąży i o tym, jak sobie z nimi radziła
fot. instagram.com @gigihadid
28.07.2021
Dominika Stanisławska

Przez wiele miesięcy Gigi Hadid ukrywała swoją ciążę. Do samego rozwiązania ani ona, ani jej partner, piosenkarz Zayn Malik, nie ogłosili dobrych wieści w mediach społecznościowych.

Gigi Hadid opowiada o swoich problemach z lękiem w czasie ciąży i o tym, jak sobie z nimi radziła

Modelka Gigi Hadid nie zawahała się opowiedzieć opinii publicznej o niektórych epizodach ciąży. Mówiła nie tylko szczęściu, ale także o mniej przyjemnych uczuciach. „Były dni, kiedy myślałam: „Czy jestem wystarczająco dobra, by być matką?”, mówiła Gigi Hadid w wywiadzie dla Harper's Bazaar. Negatywne myśli, które w ostatnich miesiącach wywołały niepokój u modelki, pomógł jej przezwyciężyć… pamiętnik.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Gigi Hadid (@gigihadid)

„W czasie ciąży miałam pamiętnik, który nazwałam „dobrym pamiętnikiem” oraz pamiętnik, który nazwałam „złym pamiętnikiem” – opowiada Hadid. „Jeden jest dla wspomnień, dla Khai. Może pewnego dnia dam jej ”zły pamiętnik” tylko po to, żeby poznała rzeczywistość.” – wyznał Hadid.

Modelka mówiła o lękach, niepewności i myślach, które każdy może odczuwać w czasie ciąży. Przeniesienie ich na papier, pozwolenie im odejść, było wielką pomocą dla Gigi. Jej postawa może pomóc wielu kobietom, które odczuwają niepokój.
Zobacz więcej: Orlando Bloom udostępnił rodzinne zdjęcie. Podpis do niego wzrusza!

Pokazywanie rzeczywistości ciąży, a nie tylko idyllicznych obrazów czy szczęścia związanego z przybyciem dziecka na świat, jest nadal konieczne. Zwłaszcza w świecie, w którym prym wiodą portale społecznościowe. Oświadczenie Gigi, podobnie jak innych, pomaga budować świadomość w społeczeństwie na temat rzeczy, które do tej pory były tabu.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie