Ida Nowakowska nie będzie robiła hucznych chrzcin: „Nie chcemy, by chrzciny były tylko eventem.”

Celebrytka niedawno została mamą.
Ida Nowakowska nie będzie robiła hucznych chrzcin: „Nie chcemy, by chrzciny były tylko eventem.”
fot. instagram.com/idavictoria/
27.07.2021
Dominika Stanisławska

Ida Nowakowska w maju została mamą. Celebrytka znana z TVP do tej pory nie zdradziła imienia syna, ale chętnie dodaje jego zdjęcia na swoje instagramowe konto. Tym razem Ida odniosła się do tematu chrztu.
Zobacz więcej: Ida Nowakowska pozazdrościła znanym koleżankom? Też zrobiła sobie sesję ciążową!

Ida Nowakowska nie będzie robiła hucznych chrzcin: „Nie chcemy, by chrzciny były tylko eventem.”

Ida Nowakowska to jedna z gwiazd TVP, która w ostatnim wywiadzie dla Jastrząb Post głośno powiedziała o chrzcinach dziecka. Mimo tego Ida podkreśla, że z nie chce robić ze chrztu eventu.

- Niedługo planujemy chrzciny, mam nadzieję, że wtedy będzie taki moment, żeby jakoś to ogłosić. Każdy jakąś część tego wszystkiego zatrzymuje dla siebie, a to też jakoś tak wyszło, bo długo myśleliśmy i cały czas w jakimś sensie te dyskusje na temat imienia trwały i to tak naprawdę z tego wynikało. – mówi Ida Nowakowska.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ida Nowakowska Herndon (@idavictoria)

Dla wierzącej Idy Nowakowskiej i jej męża Jacka Herndona, chrzest to coś więcej niż spotkanie w gronie rodziny i znajomych. Jak podkreśla gwiazda, jest to przeżycie duchowe i tak ma zamiar podejść do tego sakramentu. W wierze katolickiej będzie także wychowywać swojego syna.

- Jestem osobą bardzo wierzącą, więc tak też chciałabym wychowywać mojego synka. (...)  Chcemy, żeby to było nawet nie tyle poważne, ile by była w tym jakaś symbolika i nasza świadomość, w jaki świat przez sakrament chrztu wprowadzamy nasze dziecko. Nie chcemy, by chrzciny były tylko eventem. – kontynuuje Ida Nowakowska.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie