Sharon Stone pokazuje swoje 63-letnie ciało na Instagramie

Reakcja jej psa jest bezcenna.
Sharon Stone pokazuje swoje 63-letnie ciało na Instagramie
fot. instagram.com/sharonstone/
13.07.2021
Dominika Stanisławska

Każda z nas lubi zakładać bikini. Jest w tym coś, co sprawia, że nasza samoocena od razu skacze. Tym samym chcemy się tym podzielić ze światem. Tak samo zrobiła Sharon Stone. Reakcja jej psa na pozę, jaką przyjęła jest bezcenna.
Zobacz więcej: Orlando Bloom udostępnił rodzinne zdjęcie. Podpis do niego wzrusza!

Sharon Stone pokazuje swoje 63-letnie ciało na Instagramie

Sharon Stone najwyraźniej znalazła swój ulubiony kostium. Jest nim żółte bikini, obok którego nie można przejść obojętnie. Na zdjęciu, które gwiazda Nagiego instynktu dodała na swój profil, widać, jak pręży swoje 63-letnie ciało w bikini. Nie można jej odmówić pięknego ciała. Całą scenę podziwia jej pies, którego mina jest bezcenna. Spójrzcie na zdjęcie!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Sharon Stone (@sharonstone)

Poza psem Sharone Stone, inne gwiazdy także skomentowały kuszącą pozę aktorki. Wśród nich jest m.in. koleżanka z branży, czyli Kate Hudson, która napisała w komentarzu aż cztery serduszka.

Sharon Stone niedawno udzialiła wywiadu magazynowi Vogue. Mówiła o tym, co robi, aby dobrze wyglądać i jak radzi sobie z negatywnymi emocjami.

„Ludzie myślą, że musisz chodzić na siłownię i cały czas ćwiczyć, ale tak się nie dzieje. Musisz ruszać swoim ciałem dodając lekkie obciążenie” – powiedziała aktorka. Dodała także, że ​​lubi ćwiczyć w ciągu dnia. „Wykonuję unoszenie nóg i podskoki”.

Jak Wam się podoba Sharone Stone w żółtym bikini?

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie