Britney Spears do fanów: “Nie mam pojęcia, czy jeszcze kiedykolwiek wystąpię.”

Podczas swojego Q&A gwiazda odpowiadała na pytania fanów.
Britney Spears do fanów: “Nie mam pojęcia, czy jeszcze kiedykolwiek wystąpię.”
fot. instagram.com/britneyspears/
18.06.2021
Dominika Stanisławska

Britney Spears aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Podczas niedawnego Q&A gwiazda odpowiadała na pytania swoich fanów, którzy pytali, kiedy można się jej spodziewać na publicznych występach.
Zobacz więcej: Jennifer Lopez dzieli się ulubionymi cytatami motywacyjnymi

Britney Spears do fanów: “Nie mam pojęcia, czy jeszcze kiedykolwiek wystąpię.”

39-letnia Britney udostępniła film swoim 30 milionom obserwujących i powiedziała, że ​​odpowie na niektóre z najczęściej zadawanych jej pytań przez fanów. Gwiazda muzyki pop zaczęła wideo od omówienia swojej ulubionej podróży służbowej do Włoch, którą odbyła z Donatellą Versace. Następnie ujawniła, że ​​jej rozmiar buta to siedem, czyli 40,5. Musiało to być często zadawane pytanie.

Następnie piosenkarka odpowiedział na pytanie fanów „Czy jestem gotowy, aby ponownie wejść na scenę? Britney Spears odpowiedziała: „Nie mam pojęcia. Teraz dobrze się bawię.” Britney nie występowała na żywo na scenie od października 2018 roku.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Britney Spears (@britneyspears)

Ojciec Britney Spears, James Spears, jest obecnie współwłaścicielem jej majątku na mocy umowy prawnej, którą obie strony zawarły po załamaniu nerwowym gwiazdy w 2007 roku. Obecnie toczy się sprawa sądowa, w której piosenkarka próbuje zerwać umowę, ale sąd nie podjął jeszcze żadnej decyzji. Gwiazda popu wcześniej dała jasno do zrozumienia za pośrednictwem swojego zespołu prawnego, że nie chce już, aby jej ojciec nadal był współwłaścicielem jej majątku. W zeszłym roku piosenkarka przyznała, że ​​boi się go i nie wystąpi ponownie, dopóki ten będzie kontrolował jej finanse. 

James Spears nadzorował także jej sprawy osobiste, ale zrezygnował we wrześniu 2019 r., powołując się na stan swojego zdrowia. Jego prawnicy odrzucają retorykę, jakoby podczas pełnienia funkcji współwłaściciela dochodziło do nadużyć i twierdzą, że zarządzanie jej majątkiem uratowało Britney przed ruiną finansową.
Zobacz więcej: Jennifer Lopez świętuje 13. urodziny swoich bliźniąt!

Na początku tego roku New York Times i BBC opublikowały dwa filmy dokumentalne o sytuacji Britney Spears. Pierwszy “Kto wrobił Britney Spears?” opowiada o jej batalii sądowej z ojcem. Drugi “The Battle For Britney: Fans, Cash And A Conservatorship.” Gwiazda po premierze odniosła się do obu filmów i zaprzeczyła informacjom, które pojawiają się w filmach. Dodała także, że oba skupiają się na najgorszym okresie w jej życiu pomijając jakiekolwiek pozytywy.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie