Joanna Racewicz zaszczepiła syna: “Uprzedzając pytania - nie, nie miałam wątpliwości”

Dziennikarka Polsatu dodała wpis na swoim Instagramie.
Joanna Racewicz zaszczepiła syna: “Uprzedzając pytania - nie, nie miałam wątpliwości”
fot. instagram.com/joannaracewicz/
16.06.2021
Dominika Stanisławska

Joanna Racewicz to jedna z polskich dziennikarek, która 8 czerwca zdecydowała się zaszczepić swojego syna Igora. Wydarzenie nie spodobało się polskim antyszczepionkowcom.
Zobacz więcej: Salma Hayek mówi o swoim strachu przed COVID-19

Joanna Racewicz zaszczepiła syna “Uprzedzając pytania - nie, nie miałam wątpliwości”

9 czerwca Joanna Racewicz dodała post na swoim koncie na Instagramie, w którym odniosła się do możliwości szczepień w grupie 12-15 lat. 

- 8 czerwca 2021 roku. Dla nas jeden z ważniejszych dni. Chwila tuż przed i zaraz po szczepieniu. Uprzedzając pytania - nie, nie miałam wątpliwości. Nie mieliśmy. Tak, chciałam, żeby mój Syn był bezpieczny, spokojny, nawet jeśli właściwa wersja powinna brzmieć ostrożniej: „bezpieczniejszy, bardziej spokojny”. To dla nas ważne, żeby móc wyjechać i oddychać bez strachu o każdy krok i bliskość drugiego człowieka. Wierzę w skuteczność szczepień. Od zawsze. Dużo i często rozmawiam z lekarzami, których wiedzę i doświadczenie szanuję. Czytam badania, które poprzedziły zgodę na podanie Pfizera grupie wiekowej 12+. Wiem, że to dobry krok, dzielimy się nim z Wami i jesteśmy szczęśliwi, że Polska tak szybko zdecydowała się na ochronę młodych ludzi. Igor pozdrawia, czuje się wspaniale i czeka na drugą dawkę. Dziękuję. Bądźcie zdrowi i szczęśliwi. Będziemy wdzięczni, jeśli koronasceptycy, antyszczepionkowcy i wyznawcy teorii spiskowych pozostaną na swoich forach i portalach. - napisała dziennikarka. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Racewicz (@joannaracewicz)

Mimo to pod jej postem odezwali się antyszczepionkowcy i krytycy. “Biedne dziecko. To szczyt głupoty pani Joanno.”, “Śmiech, że tym g*wnem się szczepi", "Współczuje synowi tak bezmyślnej matki" – można przeczytać pod postem. 

A Wy zaszczepicie swoje dziecko?

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie