Jennifer Lopez dzieli się ulubionymi cytatami motywacyjnymi

W taki sposób gwiazda zachęca siebie i innych do działania.
Jennifer Lopez dzieli się ulubionymi cytatami motywacyjnymi
fot. instagram.com/jlo/
26.05.2021
Dominika Stanisławska

Nawet tak wielka diva jak Jennifer Lopez musi ćwiczyć kochanie siebie. Supergwiazda zamieściła swoją „poniedziałkową motywację” na swoim Instagramie i Twitterze, w której pokazała swoje sposoby, na docenianie siebie.
Zobacz więcej: Jennifer Lopez świętuje 13. urodziny swoich bliźniąt!

Jennifer Lopez dzieli się swoimi ulubionymi cytatami motywacyjnymi

W poście JLo zamieściła zdjęcie trzech kart z inspirującymi cytatami. Napisała „#MondayMotivation”, „#affirmations #selflove” - w ten sposób piosenkarka nie tylko pokazuje, jak można poczuć się lepiej samemu ze sobą, ale także zachęca swoich fanów do robienia tego samego.

Jeden z cytatów to słowa Willi Cather: „Tam, gdzie jest wielka miłość, zawsze są cuda”. Biorąc pod uwagę jej niedawne zajęcia z Benem Affleckiem, można się zastanawiać, czy ma to coś wspólnego z początkiem romansu z aktorem.

Na pozostałych dwóch kartach znajdują się cytaty George'a Eliota: “Wkrótce będziemy parą starych, pomarszczonych stworzeń. Nie szkodzi – im brzydsi będziemy w oczach innych, tym piękniejsi będziemy dla siebie nawzajem.” Drugi cytat brzmi: „Cóż to za nieopisana ulga, mieć poczucie bezpieczeństwa przy innej osobie, nie musieć ważyć myśli, ani mierzyć słów, lecz wylewać je wszystkie z siebie wiedząc, że wierna dłoń przyjmie je i zachowa…”

W weekend ikona popu dodała swoje zdjęcie ze studia nagraniowego, które podpisała “Nadchodzi gorąca letnia zabawa”. Czy to znaczy, że JLo szykuje dla nas wielki letni hit?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jennifer Lopez (@jlo)

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie