Christina Aguilera: “Z wiekiem przestajesz porównywać się do innymi ludzi”

Artystka opowiedziała szczerze o swojej karierze i macierzyństwie.
Christina Aguilera: “Z wiekiem przestajesz porównywać się do innymi ludzi”
fot. instagram.com/p/CNmvh48JxSD/
16.04.2021
Dominika Stanisławska

Z tego artykułu dowiesz się m.in.

  • co na temat showbiznesu mówi Christina Aguilera;
  • co Christina Aguilera mówi o macierzyństwie.

Christina Aguilera to jedna z najbardziej rozpoznawanych artystek na całym świecie ze względu na jej czterooktawowy głos, ale także to, jak szczerze wypowiada się na tematy związane z showbiznesem, macierzyństwem i samoakceptacją.
Zobacz więcej: 
Fanki do Ewy Chodakowskiej: “Zamiast dzieci kupiłaś sobie psa? Kiedyś pożałujesz.”

Christina Aguilera opowiedziała o macierzyństwie, karierze i samoakceptacji

Christina Aguilera udzieliła wywiadu, który ukaże się w majowym wydaniu magazynu “Health”. Artystka wspomina początki swojej kariery w latach 90., które nie były tak łaskawe, jak mogłoby się wydawać. Przykładem tragicznej kariery jest chociażby Britney Spears, która od 13 lat jest ubezwłasnowolniona przez swojego ojca, a podczas swojej kariery borykała się z uzależnieniem od środków odurzających oraz walczyła z tabloidami.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Christina Aguilera (@xtina)

Jak mówi piosenkarka, nie wspomina dobrze czasów swojej młodości i początków z show biznesem, a dopiero wraz z wiekiem czuła się coraz lepiej we własnym ciele.

- Wchodząc do tego biznesu, nienawidziłam być super chuda. Kiedy skończyłam 21 lat, zaczęłam tyć i lubiłam swoje krągłości. Doceniam ich posiadanie. [..] Trudno mi patrzeć na swoje wczesne zdjęcia, ponieważ pamiętam, że nie czułam się pewna siebie. Nigdy nie chciałbym ponownie przeżyć dwudziestki [..] Z wiekiem przestajesz porównywać się z innymi ludźmi i zaczynasz doceniać własne ciało. - powiedziała Christina Aguilera magazynowi Health.

Christina Aguilera powiedziała w wywiadzie, że nic nie uspokoiło jej tak bardzo, jak czas po powrocie do domu i spędzanie go z dziećmi. Jak twierdzi artystka “w końcu miałam chwile na zrobienie drobiazgów, odpoczynek na świeżym powietrzu, czytanie książek i przeglądanie starych notatek.”
Zobacz więcej: 
Brad Pitt wśród gwiazd, które poprowadzą 93. ceremonię rozdania Oscarów

- Jestem czujna, gdy moja córka towarzyszy mi przy sesjach zdjęciowych. Chcę mieć pewność, że gdy zobaczy mamę w zrobionych włosach i makijażu, będzie wiedziała, że nie to jest najważniejsze. Gdy tylko potrzebuje mojej uwagi, przerywam wszystko i jej słucham. Chcę wiedzieć, że rozumie, że jest to część mojej pracy, ale ważniejsze jest to, co tworzę. Zachęcam moje dzieci by starały się być sobą. - mówi piosenkarka.

źrodło: health.com

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie