Brad Pitt wśród gwiazd, które poprowadzą 93. ceremonię rozdania Oscarów

W tym roku to nie jedyne gorące nazwisko…
Brad Pitt wśród gwiazd, które poprowadzą 93. ceremonię rozdania Oscarów
fot. instagram.com/bradpittofflcial/
16.04.2021
Dominika Stanisławska

Z tego artykułu dowiesz się m.in.

  • jakie gwiazdy pojawią się na 93. rozdaniu Oscarów;
  • kiedy odbędzie się 93. rozdanie Oscarów.

Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej ogłosiła, kto poprowadzi najbliższe rozdanie Oscarów. Organizatorzy postarali się w tym roku o same największe talenty Hollywood, jak Halle Berry i Harrison Ford.
Zobacz więcej: 
Maren Morris wypowiedziała się na temat presji wywieranej na matki

Brad Pitt wśród gospodarzy 93. ceremonii rozdania Oscarów

93. ceremonia rozdania Oscarów odbędzie się 25 kwietnia 2021 roku i będzie inna niż jej poprzednie wydania i to nie tylko ze względu na panujące ograniczenia związane z pandemią. Po raz pierwszy ceremonia nie odbędzie się w całości w Dolby Theatre w Hollywood, jak to miało miejsce za każdym razem. W 2021 roku organizatorzy zdecydowali się także na inną lokalizację w Kalifornii, czyli Union Station w centrum Los Angeles. Okazuje się, że tego typu wydarzenia nie zdają egzaminu, gdy są prowadzone przez narzędzie online. Chociażby nagrody Grammy nie przyciągnęły tylu widzów, ilu zazwyczaj.

Jak głosi tradycja rozdawania Oscarów, statuetki rozdają zwycięzcy z poprzedniego roku. Tak więc na 93. rozdaniu zobaczymy Brada Pitta, Renee Zellweger, ale także Harrison Ford, Zendaya, Reese Witherspoon i Halle Berry. Pojawią się również Laura Dern, Regina King i Joaquin Phoenix oraz reżyser Bong Joon Ho, który wyreżyserował film “Parasite”. 

Tegorocznych nominowanych ogłosili w zeszłym miesiącu Maria Bakalova, Viola Davis i nieżyjący już Chadwick Boseman. Jest też wiele brytyjskich gwiazd, które wezmą udział w wydarzeniu, w tym Olivia Colman, Carey Mulligan, Sir Anthony Hopkins i Emerald Fennell.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie