Maren Morris wypowiedziała się na temat presji wywieranej na matki

Piosenkarka od lat wyraża głośno to co myśli.
Maren Morris wypowiedziała się na temat presji wywieranej na matki
fot. Instagram @marenmorris
10.04.2021
Dominika Stanisławska

Z tego artykułu dowiesz się m.in.

  • co Maren Morris sądzi o presji wywieranej na kobiety;
  • co Maren Morris udostępnia na swoim Instagramie.

Maren Morris znana jest z tego, że głośno mówi swoje zdanie i nie używa przy tym czułych słówek. Tym razem stanęła w obronie matek.
Zobacz więcej: 
Fanki do Ewy Chodakowskiej: “Zamiast dzieci kupiłaś sobie psa? Kiedyś pożałujesz.”

“Presja, jaką nałożyliśmy na matki jest nie do przejścia i kłopotliwa”

Maren Morris to amerykańska piosenkarka country, która rok wcześniej została mamą. Co i rusz publikuje zdjęcia nie tylko z koncertów, ale także pokazuje swoje prywatne życie. Artystka znana jest z tego, że walczy o równe traktowanie wszystkich ludzi. Tym razem postanowiła głośno powiedzieć, co myśli o presji, która dotyka kobiety po porodzie.

Każda z nas chce wyglądać pięknie i zapewne wygląda. Jednak dla wielu mam okres ciąży to nie tylko piękne chwile, ale także sporo nadprogramowych kilogramów, których nie da się zgubić z dnia na dzień. Powrót do figury sprzed ciąży trwa kilka miesięcy i często jest okupiony chwilami zwątpienia. Mimo to wiele osób nadal uważa, że powrót do “poprzedniego ciała” jest szybki i prosty. Jednak presja wywierana na kobiety jest tak olbrzymia, że dla wielu z nich ciało jest powodem do wstydu i kompleksów. 

Maren Morris w swoim poście na Instagramie dodała dwa zdjęcia. Na jednym z nich pozuje w bieliźnie. Jest przy tym seksowna. Drugie to jej ciężki trening, na którym bardzo się poci. Piosenkarka postanowiła dodać do obu zdjęć wzruszający opis.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez MAREN MORRIS (@marenmorris)

- Nigdy nie mówię, że "próbuję wrócić do mojego ciała". Nikt go nie wziął, nie straciłam go jak zestawu kluczy. Presja, jaką nałożyliśmy na matki jest nie do przejścia i kłopotliwa. Jesteś i zawsze byłaś twarda i jestem z tego dumna.
Zobacz więcej: 
Agnieszka Kaczorowska zdradziła płeć dziecka!

Pod wpisem Maren Morris od razu pojawiły się komentarze popierające jej punkt widzenia. Wiele mam, sławnych i nie, zaczęło komentować, że mimo nieidealnego ciała, nigdy nie były z niego bardziej dumne.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie