Fanki do Ewy Chodakowskiej: “Zamiast dzieci kupiłaś sobie psa? Kiedyś pożałujesz.”

Jak polska królowa fitness odniosła się do tych słów?
Fanki do Ewy Chodakowskiej: “Zamiast dzieci kupiłaś sobie psa? Kiedyś pożałujesz.”
fot. facebook.com/chodakowskaewa
06.04.2021
Dominika Stanisławska

Ewa Chodakowska to polska królowa fitness. Kobiety kochają ją za to, że niejednej z nas pomogła schudnąć i zobaczyć sobie w najlepszej możliwej wersji.
Zobacz więcej: 
Meghan Markle chce urodzić córkę w domu

“Zamiast dzieci kupiłaś sobie psa? Kiedyś pożałujesz.”

Ewę Chodakowską na Instagramie obserwuje prawie 2 miliony fanów. Wśród nich są nie tylko polskie i zagraniczne gwiazdy, ale także zwykli ludzie. Tym razem jednak Ewa nie wprowadziła rewolucyjnej diety czy zestawu ćwiczeń, a dodała zdjęcie z psem. Na jej profilu zawrzało!
Ewa Chdakowska
fot. instagram.com/chodakowskaewa/

Okazuje się, że polska królowa fitness kupiła sobie małego psa rasy Maltańczyk. Od razu posypały się komentarze i wiadomości, bo nie wszystkim kobietom pasuje to, że Ewa woli psa niż dzieci. Mimo że wiele w ostatnich miesiącach mówi się o wolnym wyborze, nadal wiele osób uważa, że pierwszym i najważniejszym priorytetem w życiu kobiety jest posiadanie dzieci.
Ewa Chodakowska
fot. instagram.com/chodakowskaewa/

- W odpowiedzi na zbulwersowane wiadomości o treści: “ZAMIAST DZIECI KUPIŁAŚ SOBIE PSA? Kiedyś pożałujesz.” Swoje słowa kieruje przede wszystkim do kobiet, bo mężczyźni nie upominają mnie w tej kwestii.. ciekawe dlaczego? Kochane Kobiety, nie próbuję zastąpić dziecka psem. PO PROSTU NIE MAM DZIECI. PO PROSTU MAM PSA. Jedno nie ma nic wspólnego z drugim. Mam prawo NIE MIEĆ DZIECI. I mam prawo - no i tu skandal - być i czuć się przy tym KOBIETĄ SPEŁNIONĄ. Podziwiam i chylę czoła przed KAŻDĄ MATKĄ, co nie znaczy, że jest to JEDYNA DROGA. Pozwólmy KOBIETOM O SOBIE DECYDOWAĆ! Nie wybierajmy za nie, nie oczekujmy, żeby ŻYŁY TAK, JAKBYŚMY MY TEGO CHCIAŁY. KOBIETA MA PRAWO NIE MIEĆ DZIECI… i to nie znaczy, że jest NIEKOMPLETNA, BEZWARTOŚCIOWA, czy jest NIEWYSTARCZAJĄCO KOBIECA. Dobrowolna bezdzietność, to też WYBÓR i PRAWO KAŻDEJ KOBIETY. I TU POSTAWIĘ KROPKĘ.
Ewa Chodakowska
fot. instagram.com/chodakowskaewa/

Od razu posypały się komentarze wspierające Ewę Chodakowską i podzielające jej zdanie. Fanki krytykują podejście do dzieci jako “jedynego obowiązku” kobiety i zwracają uwagę, że pytania o potomstwo są nie na miejscu.

A Wy co o tym sądzicie?

Polecane wideo

Komentarze (5)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 06.06.2021 13:18
Dziękuję za taką "wolność", jeśli trzeba się tłumaczyć z kupna psa i z posiadania lub nie posiadania dziecka... A może rasa nie taka? a może źle jak ktoś ubierze spodnie, a nie spódnicę? bo przecież kobiecie wypada? Tak, przykłady z innej beczki, ale tak samo absurdalne jak główny temat. Pomijając fakt, że można po prostu świadomie nie posiadać dziecka- rusz łebem jedna z drugą i pomyśl, że wiele kobiet bardzo by chciało, ale nie może albo poroniło itd! I CO? MA CI SIĘ KTOŚ Z TEGO PUBLICZNIE TŁUMACZYĆ? Myślenie niektórych chyba boli, miej sobie i 20 dzieci i 300 psów i się nimi zajmij, a od innych się odczep . A właśnie - tym wielkim mamuśkom nie szkoda czasu na takie komentarze? NIE LEPIEJ W TYM CZASIE ZAJĄĆ SIĘ DZIECKIEM?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.05.2021 11:05
Jezeli czyjes horyzonty ograniczaja sie tylko do kosciolka I swietej cegly to nie dziwmy sie takim kurozialnym komentarzom. Nie ma I nigdy nie bedzie przymusu rodzenia dzieci, kobieta to nie macica na dwoch nogach, sa panie ktore nie realizuja swoje marzenia uczac sie jezykow, podrozujac, rozwijajac swoje pasje, zainteresowania I umiejetnosci ( poniewaz je posiadaja).
odpowiedz
mela (Ocena: 5) 10.04.2021 18:02
ja się z nią w pełni zgadzam, są kobiety które nie czują potrzeby posiadania dziecka i nie ma w tym niczego złego. Ja też teraz nie planuję dziecka, zabezpieczam się vines od kilku lat i może się jeszcze na dziecko zdecyduję ale tylko wtedy kiedy nadejdą jakieś spokojniejsze lepsze czasy
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.04.2021 20:34
Kiedyś czytałam komentarze pod jej zdjęciami i wpisami i fajnymi fankami to nie może się pochwalić. Sam jad się leje.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.04.2021 10:08
Jej fankami są głównie nieudacznice bez ambicji, więc nic dziwnego, że mają takie parcie na dzieci w jej brzuchu.Baby modlą się, żeby ona męczyła się tak samo jak one, by mogły czuć się lepiej.
odpowiedz
Polecane dla Ciebie