Agnieszka Kaczorowska zdradziła płeć dziecka!

W jaki sposób fani przepowiadali tancerce płeć dziecka?
Agnieszka Kaczorowska zdradziła płeć dziecka!
fot. instagram.com/agakaczor/
29.03.2021
Dominika Stanisławska

Z tego artykułu dowiesz się m.in.

  • jaką płeć ma drugie dziecko Agnieszki Kaczorowskiej;
  • kiedy urodziła się córka Agnieszki Kaczorowskiej.

Agnieszka Kaczorowska zdradziła płeć swojego drugiego dziecka. Tydzień temu rzuciła swoim fanom wyzwanie i poprosiła ich o zgadywanie płci. Okazuje się, że wiele osób nadal wierzy w wiele mitów związanych z ciążą. 
Zobacz więcej: 
Agnieszka Kaczorowska jest w ciąży!

Agnieszka Kaczorowska zdradziła płeć swojego drugiego dziecka

Tancerka i aktorka ma już jedną córkę Emilkę, która urodziła się w 2019 roku. Tuż po jej narodzinach Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela dostawali pytania, czy mają w planach powiększenie rodziny. Teraz okazuje się, że tak, ale czy na drugim dziecku się skończy? Tego nie wiadomo. Wiadomo natomiast, że Agnieszka poinformuje fanów, gdy w planach będzie trzecia pociecha. 

Tydzień temu Agnieszka Kaczorowska rzuciła swoim fanom wyzwanie i poprosiła ich o zgadywanie płci dziecka. Okazuje się, że mity dotyczące ciąży wciąż mają się dobrze, chociaż mamy XXI wiek. W obszernym wpisie tancerka zdradziła, co pisali fani.

“I jak Ty Kochanie z tym babińcem podołasz? Oto rozwiązanie zagadki z zeszłego tygodnia… Wasze głosy były bardzo podzielone, ale jednak większość stawiała na chłopca, bo „paznokcie niebieskie”, bo „widać po kształcie brzuszka”, „bo dziewczynki zabierają mamie urodę, a Ty wyglądasz kwitnąco” - co BTW jest baaaaaardzo miłe.

Już oficjalnie i z całą pewnością pod moim sercem bije kolejne serduszko DZIEWCZYNKI. @maciek.pela się bardzo cieszy, bo jak to mówi, obsługę dziewczynki już zna, a ja się cieszę, bo dostaniemy szansę na wychowanie kolejnej silnej, mądrej, wartościowej, pewnej siebie kobiety, która wniesie wiele dobra i piękna do tego świata. To jest właśnie moje największe marzenie względem naszych córek!

A Stefek dalej pozostał w fazie marzeń, także kto wie czy kiedyś się nie upomnę, nie przypomnę i nie zawalczę o synka mamusi…”

Gratulujemy kolejnej córki!

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie