Wywiad Meghan Markle i księcia Harrego. Czego dowiedzieliśmy się książęcej parze?

Najbardziej szokujące informacje z wywiadu.
Wywiad Meghan Markle i księcia Harrego. Czego dowiedzieliśmy się książęcej parze?
fot. instagram.com/oprah/
08.03.2021
Dominika Stanisławska

To były naprawdę emocjonujące dwie godziny. Wywiad Ophry Winfrey z Harrym i Meghan przejdzie do historii. Prezenterka pytała o wszystko i nie było tematów tabu, a para szczerze opowiedziała o ich związku, relacjach w rodzinie królewskiej oraz własnych przemyśleniach na wiele kwestii. Oto najbardziej emocjonujące fragmenty z wywiadu.
Zobacz więcej: 
Meghan Markle jest w ciąży!

Co para książęca powiedziała w wywiadzie?

#1 Relacja Harrego z rodziną królewską

Jak powiedział książę Harry, kiedy był w Kanadzie, tylko trzy razy rozmawiał z babcią, Elżbietą II, i dwa razy z ojcem, księciem Karol, zanim przestał on odbierać telefony.

#2 Drugie dziecko Harrego i Meghan

Niedawno świat obiegła informacja, że Meghan Markle poroniła. Podczas rozmowy z Oprą, Meghan, w zaawansowanej ciąży, opowiadała na temat Archiego i podejścia rodziny królewskiej do dziecka pary. Jak powiedziała księżna Sussex, rodzina Harrego zastanawiała się, jak ciemna będzie skóra Archiego. Oprah Winfrey zapytała wprost, czy Meghan powie, skąd ma te informacje, jednak ze względu na szkodliwość wizerunkową Meghan nie chciała o tym rozmawiać. To, co jeszcze zostało zdradzone, to płeć drugiego dziecka pary książęcej. Harry i Meghan będą mieli córkę.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Oprah (@oprah)

#3 Sekretne wesele

Podczas wywiadu Meghan przyznała, że tak naprawdę ślub z Harrym wzięła trzy dni przed uroczystą ceremonią w zamku Windsor. Ślubu udzielił im arcybiskup Canterbury, Justin Welby.

#4 Problemy ze zdrowiem psychicznym

Innym ważnym tematem poruszanym podczas wywiadu był stan psychiczny Meghan Markle. Pytała w pałacu, czy może iść do lekarza i poprosić o pomoc, jednak to nie było takie proste. Według jej relacji, gdy wchodzi się do rodziny królewskiej traci się wszystko. Nie można po prostu zamówić sobie Ubera i jechać do szpitala. Jak później dodała, podzieliła się tym, bo jest wiele osób w takiej sytuacji jak ona, dlatego należy mówić o tym głośno.
Zobacz więcej: 
7 najdroższych strojów noszonych przez rodzinę królewską

#5 Kate Middleton potrafi doprowadzić do łez?

W tygodniu poprzedzającym ślub Harrego i Meghan, Kate Middleton miała problem z sukienką dla swojej córki, księżniczki Charlotte. Jak twierdzi Meghan, Kate była czymś zdenerwowana i skupiała się tylko na tym problemie, podczas gdy ona sama myślała o wszystkim innym, między innymi o swoim tacie. Meghan nie wytrzymała napięcia, co doprowadziło ją do łez.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie