Jennifer Lopez świętuje 13. urodziny swoich bliźniąt!

Nie zgadniesz, kto pojawił się na przyjęciu urodzinowym…
Jennifer Lopez świętuje 13. urodziny swoich bliźniąt!
fot. https://www.instagram.com/jlo/
24.02.2021
Dominika Stanisławska

Jennifer Lopez to kochana przez miliony artystka. Od 13. lat nie tylko jest piosenkarką, ale także matką. W 2008 roku urodziłą bliźnięta, które przyszły na świat 22 lutego. 
Zobacz więcej: 
Blanka Lipińska porównuje swoją powieść erotyczną do "Pięknej i Bestii"

Jennifer Lopez świętuje urodziny swoich dzieci

Jennifer Lopez opublikowała na swoim Instagramie film, w którym pokazuje, jakie prezenty sprawiała swoim dzieciom. Ponadto piosenkarka dodała relacje, w której mówi, że czas bardzo szybko leci, a jej dzieci są już nastolatkami. Jej dzieci - Max i Emma od rana mogły liczyć na dzień pełen wrażeń. W opublikowanym filmie JLo pytała swoje pociechy, jak czują się z tym, że mają 13. lat. Max powiedział, że nie czuje różnicy, po czym powiedział komplement mamie “Wyglądasz na 23. lata” - diva nie ukrywała wzruszenia. 

Jennifer Lopez tak bardzo kocha swoje dzieci, że wspólne śniadanie było zaledwie początkiem dnia pełnego atrakcji. Na swoim Instagramie udostępniła, jak jej córka Emma odbywa lekcje gry na gitarze z Lennym Kravitzem, a jej syn Max ma lekcje śpiewu z Steviem Mackey’em.

Jennifer Lopez
fot. https://www.instagram.com/jlo/
Jennifer Lopez
fot. https://www.instagram.com/jlo/
Jennifer Lopez
fot. https://www.instagram.com/jlo/

Polecane wideo

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 01.03.2021 15:10
I ja mam bliźnięta, 2-letnie. Tydzień temu świętowaliśmy ich urodziny w prezencie dostali rowerki biegowe toyz. To bardzo żwawe maluchy więc prezent od razu był wypróbowany. ;)
odpowiedz
Polecane dla Ciebie