Kobiety po porodzie nie mają się w co ubrać? Blake Lively o branży modowej

Gwiazda serialu „Plotkara” opowiedziała o swoich kompleksach po porodzie.
Kobiety po porodzie nie mają się w co ubrać? Blake Lively o branży modowej
fot. instagram.com/blakelively/
02.02.2021
Dominika Stanisławska

Blake Lively, gwiazda serialu „Plotkara” niedawno opowiedziała o tym, jak ciężko ubrać się kobietom po porodzie. Jej zdaniem branża jest zupełnie zamknięta dla świeżo upieczone mamy. Aktora i jednocześnie mama trzech córek dodała wpis na swoim Instagramie.
Zobacz więcej: Co się dzieje w domu Majdanów?

Blake Lively opowiedziała o brakach w branży modowej

29 stycznia Blake Lively dodała wpis, w którym opublikowała swoje zdjęcie z programu rozrywkowego The Night Show prowadzonego przez Jimmy'ego Fallona. Aktorka napisała, że aby wystąpić w programie długo szukała odpowiedniego stroju, ponieważ branża modowa jest zupełnie zamknięta na kobiety po ciąży. Nie ma się co dziwić. Często rozmiar ubrań jest niestandardowy, ze względu na kilka kilogramów więcej po porodzie. Niektóre panie mają różnice dwóch rozmiarów między górną a dolną częścią ciała.
Zobacz więcej: „Seks w wielkim mieście” bez Kim Cattrall!

„Złożyłam koszulę @lavinoffical i sukienkę z @netaporter, aby stworzyć tą ładną stylizację. Ponieważ nikt nie miał rozmiarów, które pasowałyby na mnie po porodzie. Wiele ubrań ze sklepów też nie pasowało. Tak wiele…” – można przeczytać we wpisie.
Zdjęcie: Instagram.com/blakelively
fot.  Instagram.com/blakelively/ Vogue.au

Zanim aktorka powitała swoją trzecią córkę na świecie – Betty, urodzoną 21 października 2019 roku, Blake powróciła myślami do czasów po porodzie swojej drugiej córki, Inez. Powiedziała, że branża modowa wyklucza kobiety po porodzie, która zamiast cieszyć się ze swojego ciała, które przyniosło im cud w postaci dziecka, odczuwają tylko niepewność. Aktorka wezwała także inne swoje koleżanki do podniesienia głosu w tej sprawie.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie