Natalia Klimas ma depresję poporodową? „Ogarnia mnie smutek i lęk”

Kolejna gwiazda niedawno została mamą. Jak się z tym czuje?
Natalia Klimas ma depresję poporodową? „Ogarnia mnie smutek i lęk”
fot. instagram.com/nataliaklimas/
27.01.2021
Dominika Stanisławska

Wychowanie dziecka nie jest proste. W dodatku, gdy wcześniej o macierzyństwie słyszało się tylko z opowieści koleżanek.
Zobacz więcej: Ida Nowakowska jest w ciąży. Rozpłakała się na antenie!

Natalia Klimas opowiada o macierzyństwie

Natalia Klimas jest kolejną mamą, która zerwała z mitem idealnego macierzyństwa. Wiele kobiet żyje w przekonaniu, że przy dziecku nadal można zrobić wiele – prawda jest zupełnie inna. Aktora w poście na Instagramie napisała prawdę na temat swojego samopoczucia.

- Dziś jest tak. Zeszły tydzień był super, a teraz nagle znowu słabo. Nie dzieje się nic dramatycznego i powinnam zachować spokój. Ale czuję jak ogarnia mnie smutek i lęk i poczucie że nie daję rady, tak jak powinnam. Ze wszystkim. A dziś zwłaszcza z karmieniem Hani. I nawet chyba nie to mnie najbardziej smuci, tylko to, że chciałabym być spokojniejsza i bardziej opanowana, w tej sytuacji, powinnam taka być. Ale nie jestem. Jutro będzie wszystko dobrze. Ale dziś czuję się jak słaba, rozhisteryzowana małolata. Dobranoc – można przeczytać w smutnym wpisie.

Od razu posypały się komentarze, które miały podtrzymać Natalię Klimas na duchu. Nie tylko od koleżanek ze światka, ale również obserwatorów-mam, które wiedzą, jak wygląda macierzyństwo. Post Natalii Klimas skomentowały m.in. Kasia Nosowska, Marta Kuligowska i Ola Żebrowska. Coraz częściej temat baby blues i depresji poporodowej pojawia się w mediach. Dzięki temu można pomagać kobietom przejść przez trudne początki macierzyństwa.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Natalia Klimas-Bober (@nataliaklimas)

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie