„Seks w wielkim mieście” bez Kim Cattrall!

Kto zastąpi aktorkę?
„Seks w wielkim mieście” bez Kim Cattrall!
fot. instagram.com/sarahjessicaparker/
22.01.2021
Dominika Stanisławska

Stało się! Po tylu latach oczekiwania na powrót kultowego serialu fani w końcu doczekali się wznowienia produkcji. Niestety, nie obejdzie się bez rozczarowań już na wstępie. Kim Cattrall grająca w serialu Samanthę, nie wystąpi w najnowszej części serialu. Kto ją zastąpi?
Zobacz więcej: Amerykańska gwiazda zdumiona brakiem edukacji seksualnej w Polsce!

„Seks w wielkim mieście” bez Kim Cattrall – kto ją zastąpi?

To już oficjalne – Kim Cattrall potwierdziła, że nie zagra w najnowszej odsłonie „Seksu w wielki mieście”. Powód? Już od dawna nie mogła znaleźć wspólnego języka z Sarą Jessicą Parker. Panie nie przepadały za sobą, a konflikt zaostrzył się w 2018 roku, kiedy to po śmierci brata Kim, Sarah Jessica publicznie złożyła kondolencje. Na odpowiedzieć Kim Catrrall nie trzeba było długo czekać. Powiedziała wtedy:

- Twoje nieustanne próby nawiązania kontaktu tylko przypominają mi, jak okrutna byłaś dla mnie w czasach, gdy razem pracowałyśmy i wciąż taka jesteś. Pozwól mi wyrazić się jasno, jeśli poprzednio to do ciebie nie dotarło. Nie jesteś moją rodziną. Nie jesteś moją przyjaciółką. Przestań wykorzystywać tragedię mojej rodziny, by odbudować swój wizerunek miłej dziewczyny! - skomentowała Kim.
Zobacz więcej: Heidi i Leni Klum razem na okładce niemieckiego Vogue!

W oficjalnym oświadczeniu szefowej HBO Sary Aubrey można przeczytać, że jest ona zachwycona faktem, iż widzowie zobaczą, jak zmieniły się bohaterki na przestrzeni lat. Jak donosi Woman’s Day zamiast Kim Cattrall widzowie zobaczą Jennifer Lopez.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kim Cattrall (@kimcattrall)

źródło: kobieta.pl

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie