Gwiazdy i ich pierwsza praca

Każdy kiedyś zaczynał…
Gwiazdy i ich pierwsza praca
fot. Instagram @taylorswift
21.01.2021
Dominika Stanisławska

Często zastanawiamy się, co robiły nasze ulubione gwiazdy zanim zostały sławne. Zdarza się, że zanim ktoś trafił przed kamerę pracował za kamerą jako np.: dyżurny planu. Niekiedy nawet wielu ze znanych i lubianych często było niezwiązanych ze swoim obecnym zawodem. Ich życiorysy mogą być inspiracją dla wielu osób.
Zobacz więcej: Demi Lovato pokazuje rozstępy po walce z chorobą

Gwiazdy i ich pierwsza praca

#1 Meghan Markle

Zanim Meghan stała się księżną Sussex, zagrała w serialu „W garniturach”. Jednak zanim jej kariera aktorska się rozwinęła pracowała jako kaligraf w Paper Source w Beverly Hills w Kalifornii. Prowadziła zajęcia z kaligrafii i zaprojektowała zaproszenia ślubne dla Pauli Patton znanej z Mission: Imbossible – Ghost Protocol oraz jej już byłego męża Robina Thicke.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Meghan Markle (@meghanmarkle_official)

#2 Gwyneth Paltrow

Jak mówi sama aktorka od zawsze pracowała, a jej rodzice nie pozwalali jej na próżność. Jako 12-latka pracowała w sklepie z zabawkami Penny Whistle Toys na Madison Avenue.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow)

#3 Margot Robbie

Można myśleć, że znana aktorka zaczynała w „Sąsiadach”, a później jej kariera ruszyła z kopyta, gdy dostała rolę w „Wilku z Wall Street”. Prawda jest nieco inna. Margot zaczynała w… Subway’u w Melbourne. Jak sama mówi „byłam artystą kanapkowym”. Dodaje także, że jej była praca sprawiała jej dużo frajdy i naprawdę ją lubiła.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Margot Robbie (@margotrobbie)

#4 Nicole Kidman

Nagrodzona Oscarem aktorka rozpoczęła swoją karierę w teatrze, ale nie w sposób, jakiego można by się spodziewać. Była woźną w Capitol Theatre w Sydney. Aktorka wspominała, jak „kiedyś zepsuły się toalety i musiałam to wszystko posprzątać. To wcale nie było zabawne. Nie wiedziałem, że jest to w opisie stanowiska ” – powiedziała kiedyś w wywiadzie Kidman.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Nicole Kidman (@nicolekidman)


Zobacz więcej: Agnieszka Kaczorowska jest w ciąży!

#5 Taylor Swift

Trudno wyobrazić sobie Taylor Swift bez jej wielu wyróżnień i stale rosnącej liczby fanów. Jednak jako nastolatka Swift dorastała na farmie choinek i w okresie świątecznym pracowała w rodzinnej firmie. „Byłam za młoda, żeby pomagać w wycinaniu drzew, więc moim zadaniem było zdejmowanie jaj modliszek z choinek. Problem polega na tym, że jeśli zostawisz je tam, ludzie zaciągną je do domu… ​​Zapomniałam kiedyś posprawdzać choinki. Ludzie kupili choinki z jajami modliszek. Były ich setki tysięcy”- powiedziała kiedyś.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Taylor Swift (@taylorswift)

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie