Agnieszka Kaczorowska jest w ciąży!

Informacją podzieliła się na Instagramie.
Agnieszka Kaczorowska jest w ciąży!
fot. instagram.com/agakaczor/
18.01.2021
Dominika Stanisławska

Agnieszka Kaczorowska-Pela, tancerka oraz aktorka w serialu „Klan” spodziewa się drugie dziecka. Radosną nowinę przekazała fanom na Instagramie.
Zobacz więcej: Kasia Tusk pokazuje niepublikowane zdjęcia z różnych momentów życia!

Agnieszka Kaczorowska jest w ciąży

- Kiedyś powiedziałam sobie, że do 30tki będę mieć dwójkę dzieci...uważajcie o czym marzycie drogie kobiety! A tak serio... jesteśmy przeszczęśliwi, bo to prawda, że spodziewamy się z Maćkiem drugiego dziecka. – napisała na Instagramie.

Jak pisze dalej „mieliśmy tą wiadomością podzielić się za kilka tygodni, ale napływające pytania mediów i Wasza ciekawość nakłoniły nas do tego, aby już teraz podzielić się naszą radością.”

Agnieszka Kaczorowska zwróciła także uwagę na niestosowne zachowanie niektórych osób.
- Niezmiennie uważam, że gratulowanie komuś ciąży, gdy ta osoba o tym nie mówi, jest nie na miejscu z wielu powodów. Za każdą kobietą jest inna historia i myślę, że warto dać każdej z nas przestrzeń na przeżywanie swojej w spokoju. – można przeczytać we wpisie.
Zobacz więcej: Anna Lewandowska jest w trzeciej ciąży?

Dalej można było przeczytać, że gratulacje na temat ciąży pojawiły się już dużo wcześniej, kiedy sama zainteresowana nie wiedziała jeszcze o tym, że w ogóle jest w ciąży.

- P.S. Dla wszystkich turbo ciekawskich... i uprzedzając kąśliwe komentarze. Rozwiązanie zagadki zdjęcia w białej koszuli... Robiąc te sesję byłam w pierwszym miesiącu. Nie wiedziałam jeszcze, że jestem w ciąży, nie miałam żadnego brzucha. Wstawiając to zdjęcie nie pomyślałabym, że je tak niektórzy zinterpretują. Natomiast teraz myślę, że był to dobry impuls do nagłośnienia tematu przedwczesnych gratulacji... dostałam mnóstwo wiadomości z Waszymi historiami. Poruszyłyście moje serce. I mam ogromną nadzieję, że ktoś w przyszłości zastanowi się dwa razy zanim pogratuluje komuś przedwcześnie ciąży. Temat jest ważny i warto o nim mówić. - napisała Agnieszka Kaczorowska kończąc swój wpis.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie