Demi Lovato pokazuje rozstępy po walce z chorobą

Piosenkarka nie wstydzi się swojego ciała.
Demi Lovato pokazuje rozstępy po walce z chorobą
fot. instagram.com/ddlovato/
28.12.2020
Dominika Stanisławska

Demi Lovato od kilku lat zmagała się z zaburzeniami odżywiania. W końcu dodała post na swoim profilu na Instagramie, w którym otwarcie mówi, jak się teraz czuje z własnym ciałem.
Zobacz więcej: Idealna sylwetka po ciąży? Kate Perry udowadnia, że jest to możliwe w kilka sekund!

Demi Lovato pokazuje ciało bez retuszu

Demi Lovato to 28-letnia piosenkarka i autorka tekstów. Od lat było o niej głośno ze względu na problemy jakie miała – głównie z powodu zażywania narkotyków i zaburzeń odżywiania. W swoim ostatnim wpisie na Instagramie, gwiazda ujawnia, jak jest szczęśliwa z zaakceptowania siebie:

„Kiedyś nie wierzyłam, że wyjście z zaburzeń odżywiania jest możliwe. Myślałam, że wszyscy udają, a za zamkniętymi drzwiami wracając do tego co było. "Z pewnością co chwilę wymiotuje”, "Niemożliwe, że naprawdę zaakceptowała swój cellulit". To tylko kilka z rzeczy, które przychodziły mi do głowy, gdy dorastałam.
Jestem taka szczęśliwa, że ​​po raz pierwszy w życiu mogę szczerze przyznać, że mój dietetyk spojrzał na mnie i powiedział: "Tak wygląda powrót do zdrowia po zaburzeniach odżywiania." To moja wdzięczności za to, gdzie dzisiaj się znajduję, zrobiłam sobie tego lata sesję zdjęciową.
Pomalowałam moje rozstępy brokatem, by cieszyć się nim i wszystkimi jego cechami (niezależnie od tego, czy społeczeństwo widzi je jako dobre, czy złe). Moje rozstępy nie znikną, więc równie dobrze mogę je ozdobić brokatem. Niech będzie to również przypomnienie dla każdego, kto uważa, że powrót do zdrowia nie jest możliwy: MOŻESZ TO ZROBIĆ. WIERZĘ W CIEBIE. Ten rok był ciężki. Bądźcie dla siebie dobrzy, jeśli zboczycie z trasy, pamiętajcie, by wrócić na właściwe tory, ponieważ jesteście warci cudu ozdrowienia. Kocham Was. Ostatnie ze zdjęć bez błyszczących edycji” – można przeczytać pod zdjęciami Demi Lovato.
Zobacz więcej: Anna Lewandowska jest w trzeciej ciąży?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Demi Lovato (@ddlovato)

Polecane wideo

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Angelika (Ocena: 5) 28.12.2020 19:37
A ona jest taką piękną kobietą. Ja też przez całe życie miałam problemy z wagą, ale postanowiłam się za siebie wziąć. Kupiłam sobie catering dietetyczny warszawski dzień i jestem z niego bardzo zadowolona.
odpowiedz
Polecane dla Ciebie