Tego pragnie każda SuperMama!

Kolejny raz Aleksandra Żebrowska zszokowała fanów.
Tego pragnie każda SuperMama!
fot. instagram.com/olazebrowska/
16.12.2020
Dominika Stanisławska

Aleksandra Żebrowska znana jest z tego, że jako jedna z niewielu sławnych kobiet, pokazuje prawdę o macierzyństwie. I tym razem nie mogło być inaczej...
Zobacz więcej: Co się dzieje w domu Majdanów?

Aleksandra Żebrowska ma wiele marzeń. Oto jedno z nich!

Odkąd Państwo Żebrowscy dowiedzieli się o tym, że będą mieć trzeciego syna, żona aktora Michała Żebrowskiego nie przestaje zaskakiwać. Od początku ciąży dokładnie dokumentowała całe swoje życie, a fani widzieli, jak jej brzuch rośnie z tygodnia na tydzień. Po porodzie było dokładnie to samo, a zdjęcia Feliksa przeplatały się z pokazywaniem „uroków” macierzyństwa. Jakiś czas temu Aleksandra udostępniła zdjęcie, na którym karmi piersią syna, a w drugiej ręce trzyma kawałek pizzy, później był szał na fotografię jej ciążowych kształtów. W końcu przyszedł czas na pokazanie znacznie intymniejszej części życia, jaką jest kąpiel.
Zobacz więcej: Aleksandra Żebrowska znów zachwyca internautów

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Aleksandra Żebrowska (@olazebrowska)

Aleksandra Żebrowska udostępniła zdjęcia na Instagramie, gdzie w jednej ręce trzyma małego Feliksa, a drugą ręką goli nogi. Zdjęcie podpisała „Pomysł na prezent. Ogól mi nogi”. Cóż, życie matki tak właśnie wygląda. Z jednej strony, każda kobieta chce o siebie zadbać, a z drugiej nie ma na to czasu, bo jest zajęta wychowywaniem dzieci. Aleksandrze Żebrowskiej redakcja SuperMam poleca depilację laserową. Oszczędność czasu, stresu i spełnienie marzeń. Po kilku zabiegach nogi są gładkie jak skóra Feliksa.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie