Co się dzieje w domu Majdanów?

Radek nie pomaga przy małym Heniu?
Co się dzieje w domu Majdanów?
fot. instagram.com/m_rozenek/
10.12.2020
Dominika Stanisławska

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan niedawno zostali rodzicami małego Henia. Niestety, rodzicielstwo to nie tylko piękne zdjęcia, czyste śpioszki, a już na pewno nie czas dla siebie. Małgorzata Rozenek postanowiła dodać film, w którym dzieli się swoim koszmarnym dniem. Gdzie był wtedy Radosław?
Zobacz więcej: 
Małgorzata Rozenek-Majdan na rodzinnym spacerze

Małgorzata Rozenek-Majdan opowiada o koszmarnym dniu

Małgorzata miała intensywny dzień, przystroiła dom na święta, zajmowała się dziećmi. Niestety, ani słowa nie ma o Radku. Czy zapomniał o rodzinie i zostawił swoją żonę samą z trójką dzieci? 

- Jest wpół do dziesiątej. Ja dopiero kończę dzień, który się zaczął bardzo, bardzo wcześnie, jutro wam opowiem dlaczego. Krótka historia - zalaliśmy sąsiadów. Dłuższa historia jest taka, że przez przypadek niechcący wszystko dobrze się skończyło, ale w ogóle nie spaliśmy w nocy. Do tego Heniu, który ząbkuje... No w ogóle Wam powiem - jest hardkor - mówi Gosia.

fot. instagram.com/m_rozenek/

Całe szczęście dzień pełen wrażeń zakończył się dobrze, bo Perfekcyjna Pani Domu jest jak dama - gotowa na wszystko. Co więcej, Gosia podzieliła się, że zaczyna nowy projekt z Hiszpanami. Co z tego będzie? Czekamy z niecierpliwością na szczegóły!

- Jutro jestem totalnie podekscytowana, bo czeka mnie fajny dzień. Wstaje o 5, bo taka nowa miniprodukcja mnie czeka z Hiszpanami i jestem ciekawa, jak to będzie. Niektórzy z was pewnie będą się ze mnie śmiali, inni nie, ale ja się bardzo cieszę, bo bardzo lubię nowe rzeczy. - powiedziała Małgorzata.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie