Nominowana do Oskara gwiazda ogłasza, że jest transpłciowa

Ellen Page ogłosiła decyzję w mediach społecznościowych.
Nominowana do Oskara gwiazda ogłasza, że jest transpłciowa
fot. instagram.com/elliotpage/
02.12.2020
Dominika Stanisławska

Nominowana do Oskara aktorka Ellen Page za film „Juno” ogłosiła w mediach społecznościowych, że od teraz jest Elliotem i prosi, aby zwracać się do niej zaimkami „on” oraz „oni”.
Zobacz więcej: Maffashion puściły nerwy! Odpowiedziała nieuprzejmej fance…

Gwiazda „Juno” i „Umbrella Academy” ogłosiła swoją decyzję w mediach społecznościowych

„Cześć przyjaciele, chcę się z wami podzielić, że jestem trans, moje zaimki to on/oni i nazywam się Elliot. Czuję się szczęśliwy, że to piszę, że tu jestem, że udało się dotrzeć do tego miejsca w moim życiu. Czuję ogromną wdzięczność za niesamowitych ludzi, którzy wspierali mnie w tej podróży. Nie potrafię wyrazić, jak niezwykłe to uczucie, gdy wreszcie kocham to, kim jestem na tyle, aby podążać za sobą. Inspirowało mnie tak wiele osób ze społeczności trans. Dziękuję za odwagę, hojność i nieustanną pracę, aby uczynić ten świat miejscem bardziej inkluzyjnym i pełnym współczucia. Zaoferuję wszelkie możliwe wsparcie i będę dalej dążyć do stworzenia bardziej kochającego i równego społeczeństwa.” – można przeczytać na Instagramie.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @elliotpage

Uwielbiam to, że jestem trans. I kocham to, że jestem queer. I im bardziej poznaję siebie i w pełni rozumiem to, kim jestem, im więcej marzę, tym bardziej moje serce rośnie. Do wszystkich osób transpłciowych, które każdego dnia zmagają się z nękaniem, nienawiścią do siebie, nadużyciami i groźbą przemocy: widzę cię, kocham cię i zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby zmienić ten świat na lepsze ” – pisze w kolejnej części wpisu.
Zobacz więcej: Hot Dżoana! Czegoś takiego dawno nie widzieliście!

Co myślicie na ten temat?

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie