Polka uczestniczy przy tworzeniu „The Crown”!

Polski akcent w popularnym serialu.
Polka uczestniczy przy tworzeniu „The Crown”!
fot. instagram.com/kaia_zak/
27.11.2020
Dominika Stanisławska

„The Crown” to obecnie jeden z najpopularniejszych seriali na Netflixie. Losy królowej Elżbiety II przyciągają tłumy. Serial oglądają również niektórzy członkowie rodziny królewskiej, co tylko potwierdza jego ogromny, komercyjny sukces. Jak się okazuje, Polacy dokładają swoją cegiełkę do tego wielkiego przedsięwzięcia.
Zobacz więcej: Amerykańska gwiazda zdumiona brakiem edukacji seksualnej w Polsce!


Kaia Zak
fot. instagram.com/kaia_zak/

Twórcy „The Crown” chętnie korzystają z polskiej pomocy!

Jedną z osób, które angażują się w tworzenie serialu jest Polka – Kaia Patrycja Żak. Wczoraj pochwaliła się na swoim Instagramie, jak "obrabia" poszczególne ujęcia najnowszego sezonu „The Crown”. Nie umknęło to uwadze wiele osób z filmowego światka. Jak się okazuje Kaia nie tylko tym sukcesem może się pochwalić.
Zobacz więcej: Hot Dżoana! Czegoś takiego dawno nie widzieliście!Kaia Zak
fot. instagram.com/kaia_zak/

Kim jest Kaia Żak?

Kaia Patrycja Żak skończyła inżynierię lądową na Politechnice Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza. Mówi biegle w trzech języka, a od skończenia studiów pracowała z najbardziej rozpoznawalnymi markami na świecie – Burberry, stacją BBC, czy Stranger&Stranger. Ponadto 41-letnia Kaia jest współwłaścicielem marki Deezee, która znana jest ze swoich nietuzinkowych modelów obuwia.
Kaia Zak
fot. instagram.com/kaia_zak/

Mamy nadzieję, że kiedyś w Polsce zostanie wyprodukowany serial na miarę „The Crown”, a twórcy skorzystają z pomocy zdolnej i doświadczonej Kai Żak.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie