Meghan Markle w lipcu poroniła

Szczery wywiad dla New York Times.
Meghan Markle w lipcu poroniła
fot. instagram.com/meghanmarkle_official/
25.11.2020
Dominika Stanisławska

W ostatnim wywiadzie dla New York Times, Meghan Merkle opowiedziała o tym, jak w lipcu poroniła. Plotki na temat jej drugiej ciąży krążyły po mediach, ale nie było potwierdzenia. 
Zobacz więcej: 
Edyta Górniak nie składa broni!

Meghan Markle poroniła w lipcu

W wywiadzie udzielonym magazynowi New York Times, Meghan Markle wyznała, że w lipcu poroniła. Książęca para do tej pory nie komentowała tego wydarzenia. Tym razem jednak amerykańska aktorka postanowiła opowiedzieć wszystko prasie. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Meghan Markle (@meghanmarkle_official)

Lipiec jak każdy inny?

Meghan Markle dokładnie opisała ten lipcowy dzień. Wstała, związała włosy w kucyk i poszła do swojego syna Archiego, aby wziąć go na ręce.

“Upadłam na podłogę z dzieckiem w ramionach, nuciłam kołysankę, aby uspokoić nas oboje, radosna melodia ostro kontrastowała z moim poczuciem, że coś było nie tak. Wiedziałam, że ściskając moje pierworodne dziecko, tracę drugie. Kilka godzin później leżałam w szpitalnym łóżku, trzymając męża za rękę. Poczułam wilgotność jego dłoni i pocałowałam jego kostki, mokre od naszych łez. Wpatrując się w zimne, białe ściany, moje oczy zaszkliły się. Próbowałam sobie wyobrazić, jak możemy dojść po tym do siebie.” - powiedziała Meghan Markle. 
Zobacz więcej: 
Małgorzata Rozenek-Majdan na rodzinnym spacerze

Dla Harrego oraz Meghan ten okres musiał być bardzo trudny, ponieważ niepotwierdzone informacje szybko rozeszły się po świecie. Jak się okazało, za chwile oboje stracili swoje drugie dziecko. Mimo tego że para zdecydowała się na przeprowadzkę do Los Angeles paparazzi nadal nie odpuszczają i ciągle śledzą małżeństwo oraz szczegółowo dokumentują życie Harrego i Meghan. 

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie