Maffashion puściły nerwy! Odpowiedziała nieuprzejmej fance…

Czy wygląd Julii Kuczyńskiej to efekt operacji plastycznych?
Maffashion puściły nerwy! Odpowiedziała nieuprzejmej fance…
fot. instagram.com/maffashion_official/
24.11.2020
Dominika Stanisławska

Jedna z fanek Julii Kuczyńskiej posądziła celebrytkę o szereg zabiegów plastycznych po ciąży. Zarzuciła Maffashion, iż jej ciało wygląda tak perfekcyjnie, bo już przed urodzeniem miała zaplanowane terminy na zabiegi plastyczne. Co na to Maffashion?
Zobacz więcej: Maffashion pokazała brzuch. W 2 miesiące taki efekt?

Maffashion po ciąży, jak wygląda jej ciało?

Od pierwszych dni życia Bastiana, Maffashion dodaje swoje zdjęcia na Instagrama. Fani od 2 miesięcy mogą obserwować metamorfozę jej ciała. O ile na początku każdy gratulował jej odwagi, bo pokazała ciało tuż po porodzie, dzięki czemu wsparła wiele kobiet i obaliła „mit Lewandowskiej” o wspaniałym ciele po tygodniu od urodzenia, o tyle teraz wylewa się na Julię wiadro pomyj.

- Dziewczyny, nie załamujcie się! Jej wygląd nie jest efektem działania matki natury, a chirurga plastycznego, który wykonał po zabiegu plastykę brzucha, do tego cała masa zabiegów medycyny estetycznej. Ona zanim urodziła dzieciątko, już miała terminy na te zabiegi, ot cała filozofia! Każda kobieta, która rodziła, wie, że tak się nie wygląda dwa miesiące po porodzie, dlatego nie załamujcie się. Kogo stać, może wyglądać jak chce. Tylko po co promować kanony piękna zaczerpnięte ze Stanów u nas w Polsce i wpędzać nasze kobiety w kompleksy? – napisała jedna z obserwujących profil Maff.
Zobacz więcej: Lara Gessler rodziła bez znieczulenia!

- Nie no... Na bank zrobiłam operację i to, że po ciąży szybko wracam do "siebie" to wina skalpela etc. A już tak na poważnie. Nie wiem nawet kiedy przy noworodku miałabym ronić takie operacje? Jestem po cesarce! Moje "rany cięte" dalej się leczą. To jest tak zabawne, jak niektóre osoby tłumaczą sobie niektóre rzeczy... Aby tylko usprawiedliwić to, iż nie wszyscy mają tak samo. I na zakończenie... Nie. Wcale nie ma wpływu to jak się żyło przed ciążą? Jaką się ma kondycję. Czy się ćwiczyło i jakie miało mięśnie brzucha. Moje ciało dalej nie jest takie jak przed ciążą i wcale nie oczekuje, że takie będzie. Czuję się super! Pozdrawiam! – odpowiedziała Julia Kuczyńska.
Moje ciało dalej nie jest takie jak przed ciążą i wcale nie oczekuje, że takie będzie. Czuję się super! Pozdrawiam!
fot. instagram.com/maffashion_official/ Pudelek

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie