Mariah Carey powraca na Święta!

Będzie nowy singiel?
Mariah Carey powraca na Święta!
fot. instagram.com/mariahcarey/
21.11.2020
Dominika Stanisławska

Każde święta należą do Marii Carey. Tym razem nie mogło być inaczej. Niestety, w tym roku nie będzie żadnego nowego singla, ale za to będzie… program świąteczny!
Zobacz więcej: Harry Styles na okładce amerykańskiego Vogue… w sukience

Mariah Carey powraca na Święta

Już 4 grudnia będzie można oglądać nowy program z Marią Carey zatytułowany Mariah Carey’s Magical Christmas Special. Wyemituje go Apple TV+.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Mariah Carey (@mariahcarey)

Podczas emisji będzie można wysłuchać największych świątecznych piosenek oraz tych, które zostały stworzone na potrzeby programu. Ponadto nie tylko o piosenki chodzi, bo show będzie też pokazywało występy taneczne wielu gwiazd.

Oprócz nazwiska Carey, pojawiają się też tacy artyści jak Snoop Dogg, Ariana Grande, Tiffany Haddish, Billy Eichner, Jennifer Hudson i Misty Copeland. Twórcy bardzo skąpiom szczegółów. Na profilu artystki 9 października pojawiło się zdjęcie, które przedstawia trzy krzesła, a na nich są inicjały - MC, AG oraz JH.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Mariah Carey (@mariahcarey)

Nie tylko show będzie miało premierę, bo i ścieżka dźwiękowa do niego. Początkowo muzyki będzie można posłuchać na Apple Music, a od 11 grudnia na reszcie kanałów.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie