Edyta Górniak nie składa broni!

Robi sobie coraz więcej wrogów.
Edyta Górniak nie składa broni!
fot. AKPA
13.11.2020
Dominika Stanisławska

Edyta Górniak już dawno przestała być znana jako piosenkarka. Dziś wszyscy kojarzą ją jako celebrytkę i nic w tym dziwnego. Ostatnia jej płyta ukazała się 8 lat temu. Dziś znana jest głównie z rozwiązywania zagadek kryminalnych i snucia teorii spiskowych. Od wczoraj internet huczy o jej wypowiedziach na temat koronawirusa.
Zobacz więcej: Dom mody Dior z mocnym przesłaniem do kobiet na całym świecie

Edyta Górniak o COVID-19

Edyta Górniak znana jest ze swojego pseudonaukowego podejścia do świata. Jej teorie niepoparte rzetelnymi badaniami skupiają wokół niej nie tylko trolli internetowych. Żeby tego było mało, Edyta Górniak postanowiła zrobić selekcję na swoim instagramowym koncie, poblokowała każdego, kto się z nią nie zgadza... Teorie o szczepionkach oraz spiskach przysporzyły jej wielu odsłon na instagramowym koncie, które dwa dni temu przekształciła na konto prywatne. Ze strachu przed potwierdzoną wiedzą? Tego nie wiadomo.

Cały konflikt celebrytki z artystami zaczął się niewinnie. Od słów Edyty Górniak, która powiedziała, że w szpitalach są statyści, a ludzie umierają, bo mają w sobie wiele negatywnych emocji. Edyto, może przekażesz wszystkim chorym swe osocze szczęścia, aby świat stał się lepszym miejscem? Może pomożesz lekarzom i chorym jako wolontariusz w szpitalu?
Zobacz więcej: Lara Gessler rodziła bez znieczulenia!

Słowa o statystach w szpitalach skomentowała Magda Gessler. Słynna restauratorka krytycznie odniosła się do słów Edyty. Dodała zdjęcie celebrytki z podpisem „Fałszujesz koleżanko”. Kolejne osoby ze świata artystycznego zaczęły odnosić się do wypowiedzi Edyty Górniak. Była to m.in. Fiolka Najdenowicz, która dodała długi wpis na swoim koncie. Edyta nie pozostawiła tego bez odpowiedzi. Jak pisze Fiolka, prawnicy Edyty Górniak już szykują pozew o odszkodowanie. Na słowa Edyty Górniak krytycznie zareagowało środowisko lekarskie i pacjenci ze szpitali. Do tego krytyki nie szczędziła Karolina Korwin-Piotrowska.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez KAROLINA KORWIN PIOTROWSKA (@karolinakp)

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

Każda z gwiazd, która przeszła COVID-19 mówi, że to nic przyjemnego. Na swoim Instagramie Klaudia El Dursi, modelka, opisała swój przebieg koronawirusa. Dodała także, że chętnie odda osocze, aby pomóc chorym.

- Chorzy na COVID nas potrzebują. Osocze ozdrowieńców może uratować komuś życie. Byłam dzisiaj w Bydgoskim Centrum Krwiodawstwa oddać próbę krwi z nadzieją, że będę mogła być dawcą osocza dla potrzebujących. Niestety moja wizyta na Bali na początku tego roku na razie to dyskwalifikuje, muszę odczekać aż minie rok. Mnie się nie udało, ale Wam może się udać. – napisała modelka.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi)

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie