Maffashion pokazała brzuch. W 2 miesiące taki efekt?

Czy tak wygląda brzuch 2 miesiące po porodzie?
Maffashion pokazała brzuch. W 2 miesiące taki efekt?
fot. instagram.com/maffashion_official/
09.11.2020
Dominika Stanisławska

Julia Kuczyńska we wrześniu urodziła syna Bastiana. Wszyscy dowiedzieli się o ciąży dopiero pod koniec jej trwania, bo Maff skutecznie ją ukrywała. Tuż po porodzie pokazała film, na którym odsłoniła brzuch i tłumaczyła, jak wygląda chwilę po przyjściu dziecka na świat. Wtedy wszystkie kobiety gratulowały jej odwagi i były wsparcie. A dziś...
Zobacz więcej: Lara Gessler rodziła bez znieczulenia!

Maffashion, płaski brzuch 2 miesiące po porodzie

Maffashion dodała zdjęcie w dresie, na którym ma odsłonięty brzuch. Co więcej, ładnie wydać na nim zarysowane mięśnie. W wywiadzie dla „Dzień dobry TVN” Julia wyznała, że w ciąży przytyła 15 kg. Dziś nikt by nie powiedział, że urodziła syna, bo jej figura jest naprawdę bardzo dobra.

Nie zabrakło złośliwych komentarzy ze strony zazdrosnych internautek. Jak się okazuje Julka ma swoich obrońców i nie tylko ona dobrze wygląda po ciąży.

Sztos! Ja też się pochwalę po dwójce dzieci mam nie gorszy brzuch i uważam, że ładne brzuchy trzeba pokazywać. – pisze jedna z internautek.

Cudownie wyglądasz! Ja jestem 5 miesięcy po porodzie i dla mnie jesteś tylko i wyłącznie motywacją! Nie wyobrażam sobie jak mogłabym mieć do Ciebie pretensje, ze wyglądasz tak a nie gorzej. Tak trzymaj Julka! – dodaje inna.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@eppram_official SNAKE

Post udostępniony przez JULIA KUCZYŃSKA (@maffashion_official)

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie