Królowa kuchni chce wrócić na szczyt!

Nigella Lawson udzieliła wywiadu dla „Good Housekeeping”.
Królowa kuchni chce wrócić na szczyt!
fot. instagram.com/goodhousekeepinguk/
02.11.2020
Dominika Stanisławska

Znana i lubiana niegdyś królowa kuchni Nigella Lawson probóuje wrócić na szczyt. Niedawno udzieliła szczerego wywiadu dla „Good Housekeeping”, w którym wyznaje, iż nie sądziła, że dożyje 60 lat. Katowana przez drugiego męża i uzależniona od kokainy Nigella podkreśla, że jej bliscy bardzo młodo zmarli, a ona sama nigdy niczego nie planuje w życiu – chyba, że chodzi o jedzenie.
Zobacz więcej: Szok! Nawet ją dopadł COVID-19!

Nigella Lawson - szczery wywiad

Nigella Lawson zniknęła w 2013 roku z mediów, po tym, jak wyszło na jaw, że doświadczyła przemocy ze strony swojego drugiego męża Charlesa Saatchi, który jest kolekcjonerem sztuki i właściciele agencji reklamowej Saatchi&Saatchi.

Nigella Lawson niczego nie bierze za pewnik - i nie lubi narzekać na starzenie się. W grudniowym wydaniu Good Housekeeping opowiedziała o swoich planach świątecznych , o tym, czego dowiedziała się o sobie w 2020 roku i o jej perspektywach na przyszłość.
W grudniowym wydaniu Good Housekeeping opowiedziała o swoich planach świątecznych , o tym, czego dowiedziała się o sobie w 2020 roku i o jej perspektywach na przyszłość.
fot. instagram.com/nigellalawson/

- Ale szczerze mówiąc, nigdy nie byłam w stanie przyjąć za pewnik, że będę żyła w tym wieku [przyp. red. 60 lat]. Moja mama zmarła w wieku 48 lat, a moja siostra w wieku 32 lat. Potem John [przyp.red. Diamond, jej zmarły mąż] w wieku 47 lat. Więc nawet gdybym była osobą, która planuje z wyprzedzeniem, nie sądzę, żebym się tu zobaczyła… Wydaje mi się, że nie możesz nic na to poradzić [ przyp. Red. starzenie się], więc po co narzekać? – powiedziała w wywiadzie dla Good Housekeeping.
Zobacz więcej: Chodziła nago po sklepie. Wszystko udokumentowała!

W wywiadzie Nigella poruszyła również temat tegorocznych świat. Jak wiadomo, nie będą to typowe uroczystości domowe i niewielu z nas wie, jak spędzi najbliższe Boże Narodzenie.

- Przebywanie z dziećmi, dużo gotowania, dużo jedzenia – powiedziała gwiazda gotowania. Uwielbiam oglądać z nimi filmy i lubię nie mieć harmonogramu. Jestem też trochę banalna – lubię palić ogień w kominku i mieć mnóstwo lampek. Chodzi o przekształcenie mojego domu w magiczne miejsce, gdzie wygląda to nieco inaczej niż przez resztę roku.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie