Jerzy Owsiak ma COVID-19!

Jak czuje się organizator WOŚP?
Jerzy Owsiak ma COVID-19!
fot. instagram.com/jurek_owsiak61/
21.10.2020
Dominika Stanisławska

Jurek Owsiak ma koronawirus! Prezes Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dodał post na swoim instagramowym koncie, gdzie poinformował obserwatorów o swoim stanie zdrowia.
Zobacz więcej: Kasia Cichopek chciała dobrze, ale wyszło... jak zawsze!

Jerzy Owsiak ma COVID-19!

Jerzy Owsiak wraz z żoną myślał, że to tylko zwykła grypa. Oboje udali się na testy. Jak się okazało, testy wyszły pozytywnie na koronawirusa. Najpierw czuł się po prostu źle, jednak potem objawy wróciły ze zdwojoną siłą.
- Prowadziliśmy je w ogromnym reżimie sanitarnym i chociaż po zakończeniu Konkursu Ofert czułem się jeszcze bardzo dobrze, to w piątek wieczorem poczułem typowe objawy grypy - ból mięśni, gorączka 38 stopni. Byłem przekonany, że może to być tylko grypa, ale na wszelki wypadek zgłosiłem wraz z żoną chęć zrobienia testów.

Oczywiście od razu każdy, kto miał styczność z Jurkiem Owsiakiem został poddany kwarantannie. Większość jego załogi przeszła na pracę zdalną.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

The tests recognized the coronavirus. The last week has been very busy for me and for the Foundation - among other things, we did very big shopping for medical equipment. We led them in a huge sanitary regime and although after the end of the Offer Competition I felt very good, on Friday evening I felt typical flu symptoms - muscle pain, fever 38 degrees. I was convinced it could only be the flu, but just in case my wife and I reported the desire to test. The weekend was difficult, but the symptoms were slowly passing. On Monday I thought it was a typical flu: it came and just goes away. However, we did tests on Tuesday and it turned out that the result was positive. This shows how different forms coronavirus takes. If the pandemic wasn't present in all media messages, I would consider it something that has already happened to me in my life and today I would be at the Foundation. However, the results of the test changed these plans by 180 degrees. That is why I appeal to you: don't underestimate even the smallest symptoms. Take care of yourselves. #playtogether #polandrock #najpiekniejszadomowkaswiata #woodstock #familia #posada #miloscprzyjaznmuzyka #jurek_owsiak61 #kreciolatv #play_polska #fundacjawosp #woodstockowicze #polandrockfestival

Post udostępniony przez Jerzy Owsiak (@jurek_owsiak61)

- W weekend wysłałem do wszystkich pracowników, z którymi miałem styczność, informację, aby mieli się na baczności, że poddam się testom, ale w międzyczasie i oni powinni bardzo uważać na siebie i swoich bliskich i ograniczyć wszelkie spotkania. Już od poniedziałku nasza Fundacja pracuje praktycznie w systemie home office. W poniedziałek to było 80% a dzisiaj po wynikach większość nas już na home office.

Jeszcze niedawno Jerzy Owsiak wypowiadał się na temat oddania łóżek zakupionych przez WOŚP. Prezes Fundacji stanowczo powiedział, że nie odda łóżka na potrzeby walki z koronawirusem.

Wczoraj na swoim profilu na Instagramie Maja Ostaszewska również poinformowała, że przeszła koronawirusa. 

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie