Kasia Cichopek chciała dobrze, ale wyszło... jak zawsze!

Polska celebrytka chciała naprawić błąd z przeszłości.
Kasia Cichopek chciała dobrze, ale wyszło... jak zawsze!
fot. instagram.com/katarzynacichopek/
20.10.2020
Dominika Stanisławska

Katarzyna Cichopek opublikowała zdjęcie ze ścianki wspinaczkowej, na której nie miała maseczki. Obserwatorzy nie pozostawili na aktorce suchej nitki. Jednak w opisie Kasia Cichopek zaznaczyła, iż zdjęcie zostało zrobione 9 października, czyli jeszcze wtedy, kiedy restrykcyjne rozporządzenie jeszcze nie obowiązywało.
Zobacz więcej: Gwiazda "Seksu w wielkim mieście" sprzedaje swoją rezydencję. Cena powala!

Kasia Cichopek pozuje w maseczce

Kasia Cichopek chciała załagodzić sytuację sprzed kilku dni i dodała na swoje instagramowe konto zdjęcie z jesiennego spaceru – w maseczce oczywiście. Jednak nie tak łatwo o przychylność obserwatorek, bowiem i pod tym zdjęciem posypały się negatywne komentarze. Chodziło głównie o stylizację, w której zdaniem komentatorów było wszystkiego za dużo. - Za dużo dzisiaj w tej stylizacji się dzieje; spodnie buty skarpetki torebka nic tu nie gra że sobą. – napisała jedna z fanek. Inna dodała, że „nic nie pasuje w tej stylizacji”.
Zobacz więcej: Maja Hyży o tym jak to jest być mamą trojga dzieci!

Kasia Cichopek odpisała, że chodzi o to, żeby było ciepło i komfortowo i właśnie tak się czuła. Co więcej, kolejny raz obowiązek zasłaniania nosa i ust był „maseczką niezgody”. Fanki zwróciły uwagę, że na terenach zielonych maseczki nie są obowiązkowe. Jeśli jednak już je ktoś ma na sobie, to warto zasłaniać cały nas, a nie tylko kawałek.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dziś otulam się moim misiem życzę Wam dużo ciepełka, zwłaszcza w Miłego poniedziałku #autumnvibes #teddybear #teddycoat #jesień #streetwear

Post udostępniony przez Katarzyna Cichopek (@katarzynacichopek)

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie