Ta matka po rozwodzie, stała się gwiazdą modelingu!

Zobacz, jak zmieniło się jej życie.
Ta matka po rozwodzie, stała się gwiazdą modelingu!
instagram.com/fiona_hollingsworth_official/
17.10.2020
Dominika Stanisławska

37-letnia Fiona Hollingsworth po rozwodzie postanowiła wrócić do swojej pasji z młodzieńczych lat – modelingu. Jak sama twierdzi, rozwód w 2019 roku z mężem pozwolił jej skupić się na sobie i na swojej pasji.
Zobacz więcej: Szok! Samotna mama zamieniła pracę w banku na branżę porno!

Fiona została modelką glamour, a jej ciało można było podziwiać na kładce Playboya. Zanim Fiona postanowiła skupić się na sobie, pracowała jako ekspedientka w sklepie. Jej czworo dzieci jest już na tyle samodzielnych, że kobieta chciała zacząć robić coś dla siebie. Nieszczęśliwy związek Fiony skłonił ją do tego, że postanowiła odzyskać swoje siły psychiczne, a co za tym idzie, kobieta zaczęła ubiegać się o tytuł „Modelki Roku”. Oczywiście tytuł wygrała. Poza tym sukcesem, znalazła się też na okładce Playboya.
Zobacz więcej: Ta KOBIETA w idealny sposób uczy jak zaakceptować niedoskonałości swojego ciała

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Photography @andy.sallis Makeup @kb.makeupartistry Hair @lilylubelleaesthetics

Post udostępniony przez Fiona Hollingsworth (@fiona_hollingsworth_official)

Co więcej, Fiona Hollingsworth swoje sukcesy zawdzięcza nie tylko rozwodowi, ale też operacjom plastycznym. Jak sama mówi, przeszła operację biustu dwa razy. Do tego, aby osiągnąć sukces w modelingu, od rozwodu wydała 10 000 funtów na różne zabiegi i na odświeżenie garderoby, czyli ok. 50 tysięcy złotych. Ponadto Fiona wydała 3 000 funtów, czyli ok. 15 tysięcy zł na same wypełniacze i botoks.

Fiona przygotowuje obecnie swoją autobiografię, która ma się ukazać jeszcze w tym roku.

Polecane wideo

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Kasia (Ocena: 5) 19.10.2020 13:56
Ja też zaczęłam nowe życie po rozwodzie, ale wcale nie było łatwo. Od Detektyw Skrzypek dowiedziałam się w ogóle, że mnie mąż zdradzał. Cieszę się, że to koniec i w końcu będę wolna, ale chociaż bez stresów.
odpowiedz
Polecane dla Ciebie