Anna Dereszowska udostępniła wzruszający wpis! Koniecznie przeczytajcie

Każda matka przeżywa dokładnie to samo.
Anna Dereszowska udostępniła wzruszający wpis! Koniecznie przeczytajcie
fot. instagram.com @dereszowska
14.09.2020
Dominika Stanisławska

Anna Dereszowska to polska aktora, która obecnie związana jest z teatrem Studio Buffo. Na swoim Instagramie dodała ostatnio bardzo wzruszający wpis o byciu mamą.
Zobacz więcej: Jakim cudem tak szybko wróciła do formy po ciąży? - tym zdjęciem gwiazda odpowiada!

Anna Dereszowska, co napisała na Instagramie?

- Czy jestem dobrą mamą? Kiedyś o to zapytam, a może bez pytania uzyskam odpowiedź...
Póki co staram się być...no właśnie chyba po prostu być, bo to takie ważne... i trudne... bo wciąż coś... Ale staram się. Trzymam za rękę, rozmawiam, przytulam, opowiadam o świecie, noszę na barana, odpowiadam na najdziwniejsze nawet pytania (i czasem szukając na nie odpowiedzi, sama wiele się dowiaduję!), czytam wieczorem (i często usypiam pierwsza), skacze na trampolinie, „driftuję” na rowerze, układam klocki, smażę naleśniki i piekę ciasteczka maślane o 22.00.
Ale też czasem... tak, tracę cierpliwość i burczę coś pod nosem... , mówię „zaraz”, a „zaraz okazuje się być za godzinę... , zapytana, czy pobawię się w berka, mówię, „nie mam siły”... , umawiam się, że o 18.00 „kończę papierkową robotę”, a o 18.10 wciąż zostało mi 10 maili, na które muszę (!) odpowiedzieć i w rękach Maksa ląduje telefon z bajką...
Nie jestem idealną mamą. Nie ma takiej... jestem najlepszą mamą jaką być potrafię.

Na zdjęciu, które dodała, trzyma na rękach swojego pięcioletniego syna Maska. Anna Dereszowska od 2008 roku jest także mamą Leny.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Czy jestem dobrą mamą? Kiedyś o to zapytam, a może bez pytania uzyskam odpowiedź... Póki co staram się być...no właśnie chyba po prostu być, bo to takie ważne... i trudne... bo wciąż coś... Ale staram się. Trzymam za rękę, rozmawiam, przytulam, opowiadam o świecie, noszę na barana, odpowiadam na najdziwniejsze nawet pytania (i czasem szukając na nie odpowiedzi, sama wiele się dowiaduję!), czytam wieczorem (i często usypiam pierwsza), skacze na trampolinie, „driftuję” na rowerze, układam klocki, smażę naleśniki i piekę ciasteczka maślane o 22.00. Ale też czasem... tak, tracę cierpliwość i burczę coś pod nosem... , mówię „zaraz”, a „zaraz okazuje się być za godzinę... , zapytana, czy pobawię się w berka, mówię, „nie mam siły”... , umawiam się, że o 18.00 „kończę papierkową robotę”, a o 18.10 wciąż zostało mi 10 maili, na które muszę (!) odpowiedzieć i w rękach Maksa ląduje telefon z bajką... Nie jestem idealną mamą. Nie ma takiej... jestem najlepszą mamą jaką być potrafię. #mama #dzieci #miłość #macierzynstwo #rodzice #szczęście #rodzina #matkaartystka

Post udostępniony przez Anna Dereszowska (@dereszowska)

Gwiazdy o życiu matki

Przed kilkoma dniami Aleksandra Żebrowska również dodała wpis o tym, jak to jest być mamą. Na zdjęciu jadła pizzę, a drugą ręką karmiła swojego najmłodszego syna Feliksa. Żona Michała Żebrowskiego co i rusz pokazuje realia wychowywania trójki dzieci, które można oglądać na jej Instagramie.
Zobacz więcej: Agnieszka Radwańska urodziła! Znamy płeć i imię dziecka!

SONDA
Podzielasz opinię Anny Dereszowskiej o byciu mamą?
Podzielasz opinię Anny Dereszowskiej o byciu mamą?

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie