Anna Lewandowska pokazuje jak NAPRAWDĘ wygląda jej brzuch po drugiej ciąży!

Fanki zachwycone są naturalną Anką!
Anna Lewandowska pokazuje jak NAPRAWDĘ wygląda jej brzuch po drugiej ciąży!
22.07.2020
Katarzyna Lemanowicz

Ponad dwa miesiące temu, na początku maja Anna Lewandowska po raz drugi została mamą. I choć drugi poród był łatwiejszy to dochodzenie do formy po drugiej ciąży nie należy do najprostszych. Nawet w przypadku trenerki! 

Anna Lewandowska pokazuje jak NAPRAWDĘ wygląda jej brzuch po drugiej ciąży!

Anna Lewandowska od jakiegoś czasu podkreśla i otwarcie mówi o tym, że aktualnie powrót do formy sprzed ciąży potrwa znacznie dłużej. Wczoraj Anna umieściła na Instagramie zdjęcie, na którym dokładnie widać, jak wygląda jej brzuch po drugiej ciąży. Jak sama przyznaje trenerka - daleko jej do perfekcji, a fanki zachwycone są naturalnością i prawdą bijącą ze zdjęcia. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

Trenerka nie zwalnia tempa, ćwiczy, stworzyła wyzwanie, codziennie na LIVE'ach trenuje ze swoimi obserwatorkami. Wspólna motywacja może zdziałać cuda, a na pewno zachęcić do ćwiczeń, ruszenia przysłowiowych "czterech liter" z kanapy i walczenie o lepszą wersję siebie. 

Zobacz więcej: Anna Lewandowska retuszuje swoje zdjęcia.

Celem tego wyzwania jest również coś innego - najważniejszego w procesie osiągnięcia zamierzonych wyników. Mianowicie chodzi o samoakceptację. Poniżej przeczytaj treść posta:

"Na początku #FighterChallenge wspominałam, że poza gośćmi na moich LIVE-ach, punktem zwrotnym wyzwania jest jeszcze jeden...
CEL: SAMOAKCEPTACJA.
JAK TO JEST U WAS Z SAMOAKCEPTACJĄ?
TRENING, który codziennie robicie z appką lub ze mną na LIVE jest jednym z czynników procesu samoakceptacji. A to oznacza, że będąc w naszym wyzwaniu, chcąc nie chcąc, uczestniczysz w takim procesie.
Kolejny LIVE ŚRODA I CZWARTEK 18:30
Już w najbliższy czwartek do mojego LIVE treningu zaproszę kilka osób jednocześnie.
Od pierwszego dnia, bacznie obserwuje wasze poczynania i nie ukrywam, mam swoje typy, niemniej chciałabym Was poprosić o zgłoszenia w komentarzach
Przeczytam każde jedno i do środy podejmę decyzję. Co wy na to?

Można ćwiczyć, katować się dietami ale jeśli nie zaakceptujemy siebie takie jakie jesteśmy to nigdy nie będziemy szczęśliwe na MAXA."

Anna Lewandowska od dłuższego czasu próbuje zbliżyć się jeszcze bardziej do swoich fanek i udowadnia, że ona też jest "normalną" kobietą i jej powrót do formy sprzed ciąży też nie należy do najprostszych i najszybszych. 

Kochane SuperMamy - jak u was wygląda samoakceptacja, walka o formę?

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie