Jakim cudem tak szybko wróciła do formy po ciąży? - tym zdjęciem gwiazda odpowiada!

Choć Małgorzata Rozenek Majdan urodziła trzecie dziecko zaledwie 10 czerwca, non stop dostaje wiadomości z tym pytaniem!
Jakim cudem tak szybko wróciła do formy po ciąży? - tym zdjęciem gwiazda odpowiada!
fot. Instagram @m_rozenek
05.07.2020
Katarzyna Lemanowicz

Niecały miesiąc temu na świecie pojawiło się trzecie dziecko Małgosi Rozenek Majdan. Razem z Radosławem Majdanem, zasypują fanów zdjęciami pociechy i zdradzają jak radzą sobie w tych pierwszych tygodniach.

Gwiazda dzieli się również zdjęciami, na których można śmiało powiedzieć, wygląda fantastycznie! Tak jakby dosłownie w kilka dnia wróciła do formy po ciąży. Jak się okazuje prawda jest trochę inna. 

Wczoraj Małgosia podzieliła się bardzo odważnym zdjęciem ukazującym prawdę o figurze i tym jak naprawdę wygląda jej powrót do formy!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Opis zdjęcia nie pozostawia złudzeń: "Dziewczyny, wiele z Was pisze do mnie co zrobiłam, że tak szybko wróciłam do formy. Każdej z Was odpisuje, że do formy to mi jeszcze bardzo daleko. Zdjęcia, które oglądacie na insta to często jedno zdjęcie wybrane z bardzo wielu zrobionych. Po tylu latach po prostu wiem jak się ustawić żeby wyglądać lepiej, szczuplej, korzystniej, ale nie chcę, tworzyć jakiejś nieistniejącej rzeczywistości i dlatego pokazuje Wam jak teraz wyglądam. Wciąż zostało mi 12 nadprogramowych kilogramów (to zdjęcie, też jest najlepszym z kilkudziesięciu jakie mi Tadzio zrobił). 12 kg które będę chciała w miarę szybko, ale najważniejsze zdrowo zrzucić. Do końca połogu (wtedy można zacząć ćwiczyć po cc) zostało mi 3 tyg. Zaczynam już powoli myśleć jak się za cały proces zabrać. Chcę to zrobić z głową i bez krzywdy dla siebie i pokarmu. Chciałabym Henia jeszcze dłuższy czas pokarmić. Wiem, że nie będzie łatwo, ani że nie ma drogi na skróty, ale niemożliwe nie istnieje, wiec wierzę, że się uda, a tymczasem jestem grubaską ale najważniejsze że jestem bardzo szczęśliwą grubaską. Bo naprawdę są na świecie ważniejsze rzeczy niż rozmiar, który nosimy więc jak znowu pomyślicie, że szybko wróciłam do formy, wróćcie do tego zdjęcia...".

Grunt to zdrowe podejście do tematu odchudzania po ciąży - rozsądek przede wszystkim!

Małgosi, synkowi Henrykowi i całemu "Gangowi Majdana" życzymy zdrówka!

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie