Kate Middleton ujawnia tajemnicę utraty wagi po ciążach

Presja powrotu do formy po ciąży z każdą kolejną znaną osobą nabiera na sile. Jedne gwiazdy poddają się trendowi i uczestniczą w wyścigu najszybszego uzyskania perfekcyjnej figury, inne robią to w swoim czasie.
Kate Middleton ujawnia tajemnicę utraty wagi po ciążach
fot. Instagram @kensingtonroyal
19.07.2020
Katarzyna Lemanowicz

My przyjmujemy stanowisko racjonalnego podejścia do tematu i robienia wszystkiego w swoim tempie. Pamiętaj, każda ciąża jest inna, tak samo jak każdy poród i później możliwości trenowania. Dlatego tak nas ucieszyła postawa Kate Middletone, kiedy dowiedziałyśmy się w jaki sposób dba o siebie, i jak pozostaje sprawna po trzech porodach.

Już w 2016 roku, podczas wizyty w New Delhi w Indiach, Kate Middletone wyznała co robi, że po (wtedy dwóch ciążach) wygląda tak wspaniale. Na pytanie jednego z gości dotyczące sposobu na zrzucenie wagi po ciąży, po narodzinach księżniczki Charlotte, księżna Cambridge odpowiedziała: po prostu biegam z moimi dziećmi. Nie stosuje szalonych diet, detoksów sokowych, nie mam reżimów treningowych dietetycznych – wystarczy bieg za dziećmi… 

Jak widać, w 100% sprawdza się ten sposób, świadome macierzyństwo i czerpanie radości z każdego dnia spędzonego z dziećmi się sprawdza, bo jak głosi plotka, Kate Middletone zaprowadziła najstarszego syna, księcia George’a do szkoły zaledwie dzień po urodzeniu księcia Louisa. Czy to prawda? Niewiadomo, ale jedno jest pewne, księżna Cambridge uwielbia spędzać aktywnie czas ze swoimi dziećmi, czego dowodem są na przykład zdjęcia z charytatywnego meczu polo. 


fot. FORUM/Matrixmedia

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie