Ta KOBIETA w idealny sposób uczy jak zaakceptować niedoskonałości swojego ciała

Coraz częściej mówi się o zaakceptowaniu siebie, pokochaniu swojego ciała i oczywiście pracy nad własnym ciałem, zdrowym i aktywnym stylu życia. Chodzi o to, żeby nie podążać ślepo za „internetowymi” ideałami bo często te ideały po prostu nie istnieją.
Ta KOBIETA w idealny sposób uczy jak zaakceptować niedoskonałości swojego ciała
fot. Instagram @nienkke
04.08.2020
Katarzyna Lemanowicz

@NIENKKE, kolejna odważna, przepiękna, trenująca i dbająca o siebie dziewczyna podejmuje ważny temat – akceptowania siebie taką jaka jesteś! Podkreśla, że cellulit dotyka w większym lub mniejszym stopniu każdą z nas. Że nie warto podążać ślepo za „socialowymi” ideałami tylko dbać o siebie, trenować, zdrowo się odżywiać i przede wszystkim pokochać swoje ciało. Negatywne emocje na pewno nie pomagają w drodze po wymarzoną sylwetkę. Apeluje, że przez wiele lat nie lubiła swojego ciała, zwłaszcza swoich nóg za to, że jest na nich widoczny cellulit. Ale jak się rozejrzała „na ulicy” to większość kobiet „to” ma! Nawet te niezwykłe: aktorki, modelki czy piosenkarki oraz nawet najbardziej zadbane influencerki. Zdała sobie sprawę, że to jest normalne, a predyspozycji genetycznych nie przeskoczysz.

Ta KOBIETA w idealny sposób uczy jak zaakceptować niedoskonałości swojego ciała

 

Post udostępniony przez Nienke (@nienkke)

@Nienkke podkreśla, że pięknymi są ludzie szczęśliwi, pewni i kochający siebie! Pracowanie nad zaakceptowaniem siebie to połowa sukcesu, reszta przyjdzie wraz z treningami i zdrowym odżywianiem. Często wyśmiewają moje zdjęcia, to jak wyglądają na nich moje nogi… Co z tego, kocham je! Bycie nieszczęśliwym, wstydzenie się tego jak wyglądasz w niczym nie pomaga, od tego twoje ciało nie będzie sprawne i szczupłe.

Pamiętaj każdy ma jakieś „wady” tylko część osób po prostu się nimi nie przejmuje i skupia się na atutach czy to swojej sylwetki czy osobowości.

 

Post udostępniony przez Nienke (@nienkke)

@Nienkke przyznała, że założyła konto na Instagramie, żeby udokumentować swoją przygodę z fitnessem. Miała chwile przerwy i słabości. Ale dała radę, trenuje, odżywia się zdrowo. Ćwiczy nie dlatego, że siebie nie lubi, tylko po to, żeby sprawdzić siebie, co może jej ciało, jak zareaguje na treningi i dietę.

Zobacz więcej: Dzięki zmianie tej jednej rzeczy udało jej się schudnąć 20kg!

 

Post udostępniony przez Nienke (@nienkke)

Podpowiada też, jakie triki stosować, żeby twoje ciało, szczególnie na zdjęciach, wyglądało lepiej, seksownie, że ważna jest postawa. Podkreśla też, że na zdjęciach często ustawiane jest specjalne światło, kąt i oczywiście odpowiednia poza!

 

Post udostępniony przez Nienke (@nienkke)

Zarówno lewe jak i prawe zdjęcie jest świetne, natomiast wystarczy inne ustawienie nogi, napięcie mięśni i wyglądasz jak po intensywnych treningach!

To ostatnie zdjęcie to prawdziwa PETARDA! 

 

Post udostępniony przez Nienke (@nienkke)

„Mogłabym ci powiedzieć, że to transformacja trwająca 6 miesięcy, że biegam co drugi dzień po 10km. Mogłabym ci powiedzieć, że to efekt intensywnych treningów i restrykcyjnej diety. Nie! To tylko 2 sekundowa transformacja. Zdjęcie po lewej: garbienie się, plecy wygięte w łuk, biodra i ramiona wypchnięte niedbale do przodu i legginsy opuszczone poniżej linii bioder. Zdjęcie po prawej: Wyprostowana sylwetki, porządnie podciągnięte legginsy."

Może te zdjęcia są lekko przesadzone ale warto zwrócić uwagę jak postawa wiele zmienia w odbiorze twojej figury.

Pamiętaj, nie podążaj za wymyślonymi ideałami! Bądź sobą, trenuj, odżywiaj się zdrowo i ciesz się z każdej chwili.

Polecane wideo

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 04.08.2020 12:43
Tak zwane skinnyfat
odpowiedz
Polecane dla Ciebie