Małgorzata Rozenek Majdan pokazał gotowy pokój dla synka

Meble, dodatki i cała przestrzeń robią ogromne wrażenie.
Małgorzata Rozenek Majdan pokazał gotowy pokój dla synka
fot. Instagram @m_rozenek
20.05.2020
Katarzyna Lemanowicz

Już od kilku tygodni, Małgorzata Rozenek Majdan daje jasno do zrozumienia na swoich social mediach, że termin porodu zbliża się wielkimi krokami. Wicie gniazda, przygotowanie pokoiku, zakup niezbędnych produktów... To moment, w którym każda przyszła mama zaczyna w mniej lub bardziej nerwowy sposób przygotowywać dom na przyjście dziecka. 

Wczoraj celebrytka pochwaliła się na Instagramie pokoikiem przygotowanym na przyjście na świat #dzidziusiamajdana. 

Musimy przyznać, że dobór kolorów, przestrzeń, mebelki - to wszystko dało piękny efekt. Jak skomentowała sama Małgosia: Bardzo mi zależało, żeby było dzidziusiowo ale męsko😁 nie ma za dużo falbanek, ozdóbek, są szlachetne tkaniny, piękne proste dodatki i najpiękniejsze połączenie szarości z odrobiną nieba i gołębim kolorem.

Za całość aranżacji odpowiedzialna jest ulubiona przez polskich celebrytów marka: Caramella

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pytaliście o pokój #dzidziuśmajdana 😁 wrzucam parę pierwszych fotek. Bardzo mi zależało, żeby było dzidziusiowo ale męsko😁 nie ma za dużo falbanek, ozdóbek, są szlachetne tkaniny, piękne proste dodatki i najpiękniejsze połączenie szarości z odrobiną nieba i gołębim kolorem. Jestem zachwycona 😍 od początku wiedziałam, że skorzystam z usług @caramella_interiors 💥 wywiad wśród innych, znajomych mam, nie zostawił innego wyboru😁 i mimo, że są inne firmy na rynku, to szczerze Wam powiem, że jakość wykonania i mebli i dodatków w @caramella_interiors jest po prostu najlepsza 😁 jak będę miała więcej zdjęć to powrzucam 😁 już nie mogę się doczekać 🤰➡️🤱💥

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Jak wam się podoba? W jakim stylu urządzacie pokoje dla dziecka? Czy może raczej stawiacie na kontrolowany, artystyczny nieład?

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie